EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1924920
Aspire Cyber S to kolejny z małych podów, wypuszczanych przez właśnie firmę Aspire. Jak wiemy, słynie ona z dobrej jakości sprzętów, więc pewnie i tym razem nie będziemy rozczarowani. Spójrzmy zatem, co prezentuję seria Cyber.
Obrazek
Specyfikacja
Pojemność: 3.0 ml/2.0 ml (TPD/CRC)

Zespół grzewczy: Wkłady 1.0 Ω/0.8 Ω Mesh coil

Pojemność Baterii: 700 mAh

Wymiary: 118.5*24*16 mm (Standard)

Jak widać, sprzęt będzie należał do tych smuklejszych, dodatkowo dochodzą dwa rodzaje wkładów, o których trochę więcej później. Bateria, jak zapewniają producenci, będzie ładować się ultra szybko, więc myślę, że pewnie będzie podobnie jak w przypadku Flexusa Q, 15 minut i mamy sprzęt naładowany.

Kolorystyka
Obrazek
Podoba mi się to w kolorystyce, że są to proste kolory, tak zwany zestaw standardowy, do wyboru mamy pięć takich opcji, dodatkowo warto zaznaczyć, że po odwróceniu urządzenia ma ono prześwitujący panel.

Użytkowanie
Aspire Cyber S, działa zarówno na przycisk, jak i na zaciąg, więc tutaj kolejne podobieństwo do Flexusa Q, jak deklaruję firma Aspire, sprzęt ten został stworzony z myślą o użytkownikach soli nikotynowej i w tym mając pomóc specjalnie zaprojektowane wkłady. Podobno mają jeszcze lepiej wydobywać smak oraz lepiej nasycać organizm nikotyną, ile w tym prawdy ? Powiem szczerze, że nie wiem, mam jednak nadzieję, że faktycznie tak jest. Wkłady mamy zintegrowane z grzałką, występują w dwóch opornościach 0.8 oraz 1.0 zalewanie ich odbywa się poprzez gumkę, umieszczoną z boku kartridża.Podsumowanie
Aspire Cyber S to urządzenie, które może przypaść do gustu wszystkim, którzy poszukują mniejszego urządzenia, pod sole nikotynowe, jeśli producent faktycznie dotrzyma słowa i wkłady będą dedykowane tylko pod właśnie pod sole, to można spokojnie polecić to urządzenie, tym bardziej że sprzęty z Aspire zawsze charakteryzowały się, oszczędnością liquidu, więc pewnie i tym razem będzie tak samo.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.