EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Tony_Wapuje
#1923649
Smok Nfix PRO, czyli nowa odsłona Nfixa, w której wprowadzono kilka korzystnych zmian. Oryginalny Nfix był dość popularnym podem, jak będzie tym razem? Czy przyciągnie zainteresowanie konsumentów ?

Obrazek

Konstrukcja

Na pierwszy rzut oka Smok Nfix PRO prezentuje się ładnie. Smok zachował minimalistyczny wygląd sprzętu. Pierwszą sporą zmianą jest dość duży wyświetlacz rozciągnięty po całym przednim panelu.

Obrazek
Na bocznej ściance umieszczono suwak do regulacji przepływu powietrza, którego zabrakło w pierwszej odsłonie Nfixa, rozwiązanie to widzieliśmy już we Flexusie Q od Aspire.

Dane Techniczne

Waga: 35.2 g
Wymiary: 110.45 x 22 x 13.2 mm
Zakres regulacji mocy: 5-25 W
Pojemność baterii: 700 mAh
Ładowanie: USB-C

Użytkowanie

Tutaj kolejna sporo zamiana, ponieważ nowy Nfix PRO używa wkładów z wymienną grzałką, w przeciwieństwie do gotowych konstrukcji w poprzedniku. Grzałki to meshowe LP1 znane między innymi z serii Novo. Liquid w naszych wkładach uzupełnimy przez boczną uszczelkę.

Obrazek
Urządzenie posiada baterie o pojemności 700 mAh i naładujemy je przez USB typu C. Odświeżony Nfix zapewnia regulacje w zakresie od 5 do 25 watów. Smok Nfix PRO aktywowany jest przez zaciągnięcie, czyli już prawie standard w nowszych podach.

Kolorystyka

Obrazek
Nowy Nfix dostępny będzie w wielu kolorach. Zdecydowanie przeważają tutaj szalone mieszanki kolorystyczne takie jak Blue Gold bądź Green Cold. Fani klasyki mogą sięgnąć jednak po zwykły szary lub czarny.

Opakowanie

Obrazek
W pudle znajdziemy samo urządzenie, wkład z zainstalowaną grzałką oraz drugą LP1 na wymianę. Producent dorzuca także kabel do naładowania sprzętu. Więc wszystko, czego potrzebujemy do użytku, jest w zestawie.

Podsumowanie 

Nfix PRO to kolejne urządzenie z segmentu podów. W ostatnim czasie tego typu urządzeń jest tak wiele, że konsument próbujący dokonać zakupu może dostać zawrotu głowy. Rynek widocznie nie nasycił się w pełni ilością dostępnych sprzętów typu Pod. Nowy Nfix jest kolejną pozycją, którą może rozważyć osoba szukająca sprzętu startowego lub aktualizacją dla kogoś, kto miał pierwszego Nfixa i bardzo dobrze mu się z niego korzystało.

Aromaty FLOW a konkretniej ich druga część, trafia[…]

problem z epem

witam posiafam voopoo drag x pro kupilem akumulato[…]

Smok RPM 25 – Długopis Smoka

Smok RPM 25 to kolejne kompaktowe urządzenie od […]

Zasilania typu squonk to dość niepopularny segme[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.