EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By Andrzej.Vape
#1922889
G-PRIV Pod Kit jako hołd dla klasycznej serii G-PRIV box mod. Zapewnia kompaktowe wymiary, atrakcyjne kształty i bardzo dobre wrażenia z użytkowania.
G-Priv Pod Kit

Obrazek

Przełącznik powietrza znany dobrze z serii voopoo DRAG umożliwia elastyczne przełączanie stylu wapowania między usta-płuca, ciasny do płucny i duży otwarty przelot, regulując dwa wloty powietrza. Ulepszony o pomysłową konstrukcję typu slide-to-open w górnej części przesuwamy kartridż ukazuje sie nam wlew liquidu. Wszystko to by korzystanie było prostsze niż dotychczas. Do tego port ładowania typu C oraz wbudowana bateria 2500Mah, czyli wszystko to, co powinien mieć POD.

Budowa
SMOK G-Priv pod to masywne, solidne urządzenie o sporej wadze. Kartridże są ciasno spasowane, aby go zainstalować czy wyjąć należy użyć bardzo dużo siły. Godny uwagi jest typ mocowania zlikwidowano użycie magnesów które mają tendencje do utraty magnetyzmu przez co kartridż potrafił wyczepić się w kieszeni. Podczas montażu musisz zwrócić uwagę, by urządzenie było wyłączone, gdyż cały bok reaguje jako przycisk startu. Uruchomienie inicjuje się na ponad 2/3 długości powierzchni i naprawdę nie ma opóźnienia klikamy i uzyskujemy automatycznie pełna moc.

Wygląd zewnętrzny G-Priv Pod
Fanom marki będzie sie podobać natomiast w mojego gusta nie wpasował się olbrzymi krzykliwy napis oraz bardzo słaba imitacja carbonu. Na pochwałę zasługuje przycisk bardzo ładnie wykończony chłodno metaliczny szczególnie w wersji czarno czerwonej. Port ładowania USB-C nie posiada żadnej zaślepki więc pamiętajmy by wyciągać z niego paprochy regularnie. Ekran duży czytelny dający nam wszystkie informacje identyczny jak w SMOK RMP 2 poniżej przyciski + i -.

Pod wykonany jest bardzo porządnie i w kilku wersjach kolorystycznych. Spodoba się na pewno wielu użytkownikom .

Obrazek

Grzałki
SMOK G-priv pod oryginalnie w pudełku otrzymujemy kartridż na grzałkę LP2 jedną z nowszych konstrukcji dostępną w 3 opornościach : 0.23 DL ,0.4 i 0.6 dc mtl. Każda poszczególna sztuka zarezerwowana jest do preferencji użytkownika tak samo, jak regulacja przepływu powietrza. Ogólna budowa ma zapewnić jeszcze większą szczelność dużo smaku i bardzo dobrą wytrzymałość.

Obrazek

Podsumowanie
Finalnie Smok G-priv Pod jest dość ciężkim urządzeniem ma trochę plusów jak i minusów podbije serca pewnej grupy użytkowników. Niestety nie jest to urządzenie, które wprowadza jakiś przełom technologiczny. Bardziej jest powieleniem po raz kolejny sprzętu, który jest w ofercie tylko wygląda ciut inaczej.

Obrazek

Wotofo Profile PS Dual Mesh został stworzony przy […]

Urządzenia w stylu Billet Boxa mocno wpisują się w[…]

http://www.editer.pl/fotka/77a7cce857[…]

OXVA Vativ Mod – 2 w 1?

Podmody już dawno przejęły rynek dla wszelkiej maś[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.