EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1922639
GeekVape P Sub Ohm tank to najnowszy atomizer na gotowe grzałki od firmy, która jest nam dobrze znana. Pride, power, protection takie hasła można znaleźć w reklamie tego tanka, czy faktycznie jest co zachwalać ? Przekonajmy się.
Obrazek
Specyfikacja

Rozmiar: 26*59.35 mm

Pojemność: 5 ml

Pin: 510

Kolorystyka
Obrazek
Jak widać, jest w czym wybierać, sześć wersji kolorystycznych pozwoli nam spokojnie, dobrać coś, co lubimy.
Budowa

GeekVape P Sub Ohm tank został, stworzony z myślą o dużym przepływie powietrza oraz o swobodnej kontroli właśnie tego przepływu. Można powiedzieć, że Geekvape nałożyło mniejszego tanka na większego i w ten sposób powstał właśnie P Sub Ohm.
Obrazek
Środkowy przepływ powietrza ma zapewnić nam, lepsze doznania smakowe oraz brak wycieków, podobnie jak miało to miejsce w atomizerach Zeus.
Obrazek
Producenci postarali się, oto by szkła nie były łatwe do zbicia, atomizer ma być solidny, a zarazem dobrze spełniać swoją funkcję, muszę przyznać, że naprawdę wygląda jak czołg.
Grzałki

Grzałki, które goszczą w tym atomizerze to dobrze nam znane grzałki serii Z, czyli te same które mamy w Zeusach Sub Ohm, czym się charakteryzują te grzałki ? Smak oddają dość dobrze, ale bez rewelacji, jednak są żywotne co w przypadku grzałek, typu mesh jest plusem.
Obrazek
Podsumowanie

GeekVape P Sub Ohm tank w moich oczach znajdzie swoich odbiorców, pomimo tego, że jest na grzałki od Zeusa a szkoda, bo można było przy tej okazji stworzyć zupełnie nowe zespoły grzewcze, ale wybaczamy, na jego korzyść działa to, że jest wstrząsoodporny oraz posiadane przepływy powietrza, które dają nam niesamowitą kontrolę, nad tym, co się dzieje. Czy każdy musi go mieć ? Nie. Myślę, że to bardziej gratka dla fanów firmy.
Jaką szpulę wybrać? (Oporność)

Ktoś mi powie jaką szpulę wybrać? Nie za bardzo ro[…]

Firmę SXmini pewnie większości z Was już dobrze z[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.