EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By IDeeJay91
#1875574
Ma ktoś jakieś informacje na temat joytech riftcore solo? Z oficjalnej strony dowiedziałem się że posiada nowy typ grzałki RFC jednak nigdzie nie mogę znaleźć z jakiego stopu są zrobione a chciałbym widzieć czy TC na nich ruszy i jeśli ktoś posiada to chciałbym poznać opinię i wrażenia z tego parownika.

Edit. Znalazłem filmik na yt że te grzałki są niebezpieczne i szkodliwe tak samo jak tcfilm podobnego typu, jest coś w tym prawdy? Mam zamiar kupić dziewczynie bo one są praktycznie bezobslugowe i chciałbym żeby tez zrezygnowała z analogów
By Baryua
#1875815
@IDeeJay91 Gdzieś czytałem, że te grzałki są wykonane z azotku aluminium, co już wystarczająco zniechęciło mnie do dalszego zgłębiania tematu. Osobiście ja bym tego nigdy nie użył.
Awatar użytkownika
By IDeeJay91
#1876118
A co z NCFilmTM heater który jest w cubis max? ponoć jest z kanthalu zrobiona płytka więc chyba bezpieczny?
Awatar użytkownika
By Darek1966
#1876556
Cubis max nie ma płytki tylko coś w rodzaju siatki z kanthalu, która jest wymienna i zastanawiam się czy z siatki mesch by coś takiego wykombinował
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1876557
Darek1966 pisze:Cubis max nie ma płytki tylko coś w rodzaju siatki z kanthalu, która jest wymienna i zastanawiam się czy z siatki mesch by coś takiego wykombinował


a co chcesz przez to osiągnąć? mesh jako nośnik liquidu jest ok,ale jako grzalka nieszczególnie.Gra niewarta świeczki.
Aegis Max 100W

Witam, jestem tu ponieważ potrzebuje Waszej pomocy[…]

Drut/grzałki prebuilt

Hej hej Niedawno przerzuciłem się z poda na RTA (Z[…]

Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesią[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.