EPF
By maniek44
#86928
Witam.
Palę od 3,5 m-ca. Jakieś 15ml medium tygodniowo. W tym czasie nabyłem 5 różnych, polecanych tu zestawów EP plus dwa dodatkowe atomizery i masę liquidów na łączną kwotę ok 2500PLN, w tym jeden zestaw zwróciłem od razu.
Nie chcę wymieniać o jakie firmy chodzi bo nie w tym rzecz. Powiem tylko, że dwie z nich, gdzie wydałem najwięcej, są tu dobrze znane i bardzo pieszczone.
Na etapie zakupu wszyscy byli przemili i uczynni. Gdy zacząłem reklamować, przestali, insynuując niewłaściwą obsługę, a z czasem równiez odpowiadać na posty i telefony
Posiadam w tej chwili 7 baterii, kilkanaście liquidów i jeden atomizer, praktycznie na wykonczeniu, podobnie jak ja - psychicznie. Dwa tygodnie temu zgłaszałem awarię drugiego - bez echa.
Wczoraj podjąłem decyzję powrotu do analogów bo uznałem, że szybciej dostanę zawału lub wylewu niż raka. Niestety dziś rano, po machu analoga zgasiłem go bo po prostu nie mogłem znieść smrodu.
O rzuceniu w tej chwili nie ma mowy. Jestem więc w kropce.
Ostatni atomizer jaki mam(od m-ca) zaczął dziś ledwo kopcić. Zgodnie z zaleceniem sprzedawcy(jednego z tych, którzy zamilkli, choć obiecał solennie skontaktować się ze mną)
zacząłem zabieg przepalania tego atomizera. Od pół godziny wydobywa się z niego szary, cuchnący dym. Czy to, czymkolwiek jest, a co wdychamy, też jest zdrowe?
I teraz ta prośba:
Musze mieć nowy zestaw dosłownie zaraz. Proszę, błagam, polećcie mi poważnego i przyzwoitego sprzedawcę i ew.papierosa. Bo jak wynika z opisanych doświadczań oraz z fatalnej jakości towaru, niezależnie od marki, która jest mimo to akceptowana aby przypadkiem nie urazić chińczyków lub nie daj Boże dealera bo nie wywiąże się z gwarancji. A może czas przestać lizać im tyłki tylko pisać jak jest? Cena i marka to rzecz najmniej ważna. Najważniejsza jest rzetelność sprzedawcy, wynikająca z jego natury, nie zaś z chęci łatwego zarobku.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pilną pomoc.
Awatar użytkownika
By marcon13
#86932
Pan Łukasz ze sklepu casablanca. Osobiście polecam ten model, mam go i nie wyobrażam sobie epalenia bez niego. Jest mało awaryjny, smak oddaje świetnie, nie grzeje się(jak colinss np.).
Gwarancji masz 4 miesiące na wszystkie podzespoły. Pan Łukasz rozumie zasadę że dobry klient to zadowolony klient :). Jak mi coś padnie pisze maila/rzadziej dzwonie i tłumacze że padł mi np. atomizer, nie dymi, pomiary omomierzem wskazują nieskończoną rezystancję. Jeśli da się go uratować domowym sposobem to mówi jak(a zna się na tym!). Jeśli się nie da to słyszę "ok Panie Marcinie, wysyłam do Pana nowy atomizer" :)
Ostatnio zmieniony 28 sty 2010, 10:00 przez marcon13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gargi
#86935
Witam. Szczerze mogę polecić Ci Joye 510 z www.joye-sklep.pl. Papierosek godny polecenia. Mam go już od 5 miesięcy . Jest moim faworytem. Co do sprzedawcy którego podałem nie mam żadnych zastrzeżeń. W razie jakichkolwiek problemów wszystko załatwiane jest bardzo szybko i profesjonalnie.
Pozdro
Awatar użytkownika
By Finlarod
#86937
Skoro masz takie problemy z padającym sprzętem, rozejrzyj się za sklepem stacjonarnym.
Awatar użytkownika
By Tusia
#86938
:shock: Z pięciu zestawów nie masz co używać :?: :shock:
Dlaczego nie wysyłasz zwyczajnie nie działającego elementu pocztą z opisem problemu :?: (jeśli są na gwarancji jeszcze).
Jeśli masz je już 3 miesiące (po gwarancji) to pewnie trzeba zestawy odmłodzić i kupić stopniowo nowe części bo stare są... już za stare, aby dobrze funkcjonować. Na nowe - kupione znowu masz gwarancję na kolejne xx dni czy miesięcy.

Ludzie :!: :!: :!:
On ma właśnie to co mu polecacie, czytajcie :!:
By PanStarszy
#86945
A może, póki co, główne palenie na atomizerach jest na razie nie dla Ciebie. Spróbuj z kartmizerami, np. BFREE czy DPV9.
Awatar użytkownika
By kijan77
#86946
w podpisie masz naprawdę dobre modele, ale moim zdaniem za duzo na początek. Może lepeij było kupic jedna fajke na początek, nauczyć sie DOBRZE ja palic a potem dopiero szukać bardziej odpowiedniego sprzętu. Może twój sprzęt nie był zepsuty tylko nieodpowiednio używany/palony.
2,5 klocka na początek *BOJE SIE* a moja połówka mi wygaduje że kasę przepuszczam...
Awatar użytkownika
By marcon13
#86947
Na forum jest więcej niż 5 sklepów polecanych, może ma inną markę e-p :). Poza tym Tusiu, nie słyszałem jeszcze o przypadku wymigiwania się przez casablanca od reklamacji. W joye sklep nie kupowałem, ale słyszałem wiele pozytywów o ich szybkim załatwianiu reklamacji
Awatar użytkownika
By pawko2009
#86953
Po pierwsze mógłbyś podać skąd jesteś opcja w profilu.Wtedy lepiej coś polecić sklep,sprzedawcę.
Po drugie po to jest forum aby wymieniać się wiadomościami tymi dobrymi i złymi.np.który sklep tak podchodzi do klienta.
Po trzecie ja polecam TR-108 mam ich trzy i jakoś nie narzekam ale szukam dalej bo w miarę jedzenia apetyt rośnie.
By TheL
#86954
obawiam się że tu nie chodzi o sklepy ale o sposób palenia, naprawdę ciężko uszkodzić tyle papierosów w takim czasie. DSE901 i JOYE510 to jedne z najlepszych papierosów. 15 ml tygodniowo to średnio liquidu i nie powinny Ci tak padać.
Awatar użytkownika
By Tusia
#86957
Ma sporo baterii, zakup kartomizerów na początek i próba. Jak zdadzą egzamin to konkretny model na kartomizery.
By maniek44
#86960
Dzięki za wszystkie rady ;)
Trafiliście prawie we wszystkie papierosy jakie mam/miałem i dostawców też.
Może pomożecie mi się z nimi skontaktować, bo ja np. nie mogę
Awatar użytkownika
By szczuro
#86963
TheL pisze:obawiam się że tu nie chodzi o sklepy ale o sposób palenia, naprawdę ciężko uszkodzić tyle papierosów w takim czasie. DSE901 i JOYE510 to jedne z najlepszych papierosów. 15 ml tygodniowo to średnio liquidu i nie powinny Ci tak padać.


zgadzam sie,
ja pale ponad pol roku i do tej pory reklamowalem z 2 rzeczy na krzyz od serii 510
Awatar użytkownika
By Mauri
#86964
Jedyny papieros który mi nigdy nie nawalił i pali się tak jak na początku to Ecis N901. Mam go już od lata ub. roku. Jednak ja jestem fanka penów, chociaż są awaryjne. I tu najbardziej sprawdził mi się pen z Casablanki. Zarówno e-p. jak i sprzedawca. Reklamacje mam załatwiane od razu bez zbędnej korespondencji czy telefonów.
Obawiam się jednak, że przy tylu awariach wina faktycznie może leżeć po Twojej stronie. Bardzo ważny jest sposób użytkowania sprzętu.
By maniek44
#86974
JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZLIWĄ POMOC! W ZASADZIE O TO SAMO OBWINIALI MNIE SPRZEDAWCY CHOĆ CZYTAM TO FORUM W KÓŁKO I POSTĘPUJĘ ŚCIŚLE Z WASZYMI I ICH RADAMI.
JESZCZE GDYBYŚCIE TAK MOGLI POMÓC MI SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z P. CASABLANCA LUB GRUPĄ KMW BO JA NIE POTRAFIĘ...
POZDRAWIAM ;)
PROSZĘ O ZAMKNIECIE WĄTKU. NAPRAWDĘ POMOGLIŚCIE MI. DZIĘKUJĘ.

szczuro: nie wypada tak krzyczec
By maniek44
#86994
@szczuro
Znam mnóstwo rzeczy, których znacznie bardziej nie wypada. A w tym wypadku krzyczeć się powinno.


szczuro: scalono

@Tusia: Toteż podziękowałem :D
By Szczyps
#87005
maniek44 dziwie się że tak się ucieszyłeś na wieść o tym że wina może być po twojej stronie. Sprzedawcy mogą mieć racje, stąd problemy z wymianami. W 3 miesiące popsuć 5 zestawów w tym 510'tke i 901'ke przy 15 ml tygodniowo ? To bardzo dużo. Może faktycznie zdecyduj się na kartomizer.
By niunio
#87010
Maniek - atomizery padały, padają i będą padać, aż ktoś wymyśli jakiś niezniszczalny model o nowej konstrukcji.
Ten problem dotyczy nas wszystkich bez wyjątku.
Jak chcesz mieć spokój z atomizerami, to kup sobie fajka kartomizerowego ( BFREE, DPV9, KR-808D-1 z HG ).
Awatar użytkownika
By Px69
#87014
@maniek44
cóż, inhaluje od połowy września, to mniej więcej tyle co Ty. Mam zestawy: Evo, zefirek, DPV9, bfree, m201. Evo mam od samego początku i działa do dziś więc chyba mogę polecić. Zakupione w http://www.e-papierosy.sklep.pl chociaż raz wymieniłem beterię i atomizer (wymiana bez problemu, na gwarancji, choć wydaje mi się dziś, że atomizer mogłem jeszcze "rozpalić" i się pośpieszyłem z wymianą). Chwale sobie też DPV9 + kartomizery, też już mi służą od dłuższego czasu.
A może się zbytnio śpieszysz z tymi wymianami? Już opisywałem, że mój Evo się kiedyś zaciął (atomizer), ale ruszył po 2 dniach.
By maniek44
#87026
@wojan:
No własnie pisałem, że używa je od 4m-cy dziewczyna i NIC sie nie dzieje ale to sa manuale... poza tym ona pyknie 2-3 razy dziennie
Awatar użytkownika
By Gargi
#87027
maniek44 pisze:@wojan:
No własnie pisałem, że używa je od 4m-cy dziewczyna i NIC sie nie dzieje ale to sa manuale... poza tym ona pyknie 2-3 razy dziennie


Już nic z tego nie czaje :)
Awatar użytkownika
By vertigo
#87031
kijan77 pisze:w podpisie masz naprawdę dobre modele, ale moim zdaniem za duzo na początek. Może lepeij było kupic jedna fajke na początek, nauczyć sie DOBRZE ja palic a potem dopiero szukać bardziej odpowiedniego sprzętu. Może twój sprzęt nie był zepsuty tylko nieodpowiednio używany/palony.
2,5 klocka na początek *BOJE SIE* a moja połówka mi wygaduje że kasę przepuszczam...

sprzedaję 510 od kilku miesięcy , palę od września ,to że baterie słabną i atomizer trzeba czasami umyć to jest tak jak z analogiem , który trzeba czasami zapałka zapalić.
Wymieniamy często atomizery, chociaż nie powinniśmy bo nie miały ukrytej wady fabrycznej.
Proszę pilnujcie poziomu liqudu we wkładzie tak jak oleju w silniku, a będzie jechał-dymił
pozdrawiam
By maniak
#87035
maniek44 pisze:Bo jak wynika z opisanych doświadczań oraz z fatalnej jakości towaru, niezależnie od marki, która jest mimo to akceptowana aby przypadkiem nie urazić chińczyków lub nie daj Boże dealera bo nie wywiąże się z gwarancji. A może czas przestać lizać im tyłki tylko pisać jak jest?

No właśnie - a jak jest? Bo wybacz ale ja nie "liżę nikomu tyłka". Jeśli chwalę sprzedawcę to tylko wtedy gdy na to zasłużył. A co do jakości towaru - uważasz że jest fatalna? A znasz jakiegoś producenta/sprzedawcę który sprzedaje e-p lepszej jakości? I nie podawaj mi jako przykładu elektroniki innego rodzaju bo to nie to samo. Jak kupię buty za grosze i rozpadną się po miesiącu to mogę mówic o fatalnej jakości towaru. Dlaczego? Bo kupując drożej u lepszego producenta, kupię takie które wytrzymają 10 lat. I to jest towar dobry jakościowo - ale pewnie znajdzie się taki, który stwierdzi że jakość jest fatalna bo on myślał że jak kupi takie buty to mu wystarczą do końca życia. Po prostu niektóre towary z definicji są mniej trwałe.
I jeszcze coś mnie dręczy:
maniek44 pisze:JESZCZE GDYBYŚCIE TAK MOGLI POMÓC MI SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z P. CASABLANCA LUB GRUPĄ KMW BO JA NIE POTRAFIĘ...

Nie potrafisz? :shock:
Skoro umiesz napisać posta na forum to zajrzeć na stronkę http://casablancacig.pl/index.php?d=kontakt i napisać do nich e-mail chyba też dasz radę...
By maniek44
#87049
@maniak:
I dobrze, że nie liżesz. Nawet nie próbuj. Ja też nie chwalę bo nie zasłużyli, zasłużyli na naganę. I nie odnosiłem sie tu do nikogo personalnie. Nie wiem czemu tak wziąłeś sobie to do serca.
Porównaniem z butami sprowadziłeś mnie do parteru ale ja tam nie mieszkam.
Dręczy Cię? To spróbuj sam .
By maniak
#87052
maniek44 pisze:Dręczy Cię? To spróbuj sam .

Wyobraź sobie, że próbowałem - zawsze z pozytywnym skutkiem.
Aegis Max 100W

Witam, jestem tu ponieważ potrzebuje Waszej pomocy[…]

Drut/grzałki prebuilt

Hej hej Niedawno przerzuciłem się z poda na RTA (Z[…]

Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesią[…]

https://i.ibb.co/yRmxn4f/1.jpg […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.