EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By lukmarq
#738166
Witam
Potrzebuję jakiegoś aromatu miętowego do robienia własnych mieszanek (od Inawery oczywiście)
Możecie mi któryś polecić który by się do tego najbardziej nadawał? Zarówno do tytoniowych jak i owocowych smaków.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2013, 22:46 przez lukmarq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By lukmarq
#738184
UnitrA1979 pisze:Dlaczego "oczywiście Inawery"? Nie tolerujesz aromatów innych firm??

Bo robię zamówienie na stronie inawery. Co do innych firm nie mam nic przeciwko. Ale akurat robię zamówienie stąd.
Awatar użytkownika
By UnitrA1979
#738204
Ma zdecydowany chłodny, mentolowy smak, latem używałem go na okrągło. Próbowałem wszystkich miętowych od Inawery i dla mnie jest najlepszy. W połączeniu z innymi aromatami dozuj ostrożnie, bo 10 kr/10ml zdominuje i ukryje już wszystkie pozostałe smaki.
Awatar użytkownika
By aniam69
#738255
Z Inawery mam w kolekcji aromaty: miętę, menthol, peppermint, mix miętowy i natural mint.
Stosuję je do bazy 2DFresh i VPG Plus i ze swej strony polecę Ci natural mint (podziękowania dla Arona za naprowadzenie na ten trop :-)). Nie zamraża paszczy i nie smakuje jak krople żołądkowe. Fajna, akuratna mięta o miłej woni i smaku.

Z innych firm polecam mój ulubiony aromacik miętowy z TPA - Creme de Menthe, pyyyycha :D
Awatar użytkownika
By lukmarq
#738266
aniam69 pisze:Z Inawery mam w kolekcji aromaty: miętę, menthol, peppermint, mix miętowy i natural mint.
Stosuję je do bazy 2DFresh i VPG Plus i ze swej strony polecę Ci natural mint (podziękowania dla Arona za naprowadzenie na ten trop :-)). Nie zamraża paszczy i nie smakuje jak krople żołądkowe. Fajna, akuratna mięta o miłej woni i smaku.

Z innych firm polecam mój ulubiony aromacik miętowy z TPA - Creme de Menthe, pyyyycha :D


Dziękuję za podpowiedź.
Zdecyduje się na Wera Garden. Ciężko było znaleźć opis i opinie tego aromatu w internecie, a skoro masz do porównania u siebie tyle smaków i polecasz ten to chętnie skorzystam i spróbuję.
Awatar użytkownika
By PuchaczGwiezdny
#738346
aniam69 pisze:Z Inawery mam w kolekcji aromaty: miętę, menthol, peppermint, mix miętowy i natural mint.
Stosuję je do bazy 2DFresh i VPG Plus i ze swej strony polecę Ci natural mint (podziękowania dla Arona za naprowadzenie na ten trop :-)). Nie zamraża paszczy i nie smakuje jak krople żołądkowe. Fajna, akuratna mięta o miłej woni i smaku.

Z innych firm polecam mój ulubiony aromacik miętowy z TPA - Creme de Menthe, pyyyycha :D


Jakie stężenie aromatu natural mint stosujesz?
Awatar użytkownika
By PuchaczGwiezdny
#739213
OOo, dzięki, bo planowałem polać 10kr/10ml :)

Jak czas leżakowania polecacie?
Awatar użytkownika
By sawas
#741645
Polecam mentol krystaliczny, daję do każdego mixu owocowego w ilości ok 2-3 krople na 10 ml. Podbija smak owoców, orzeźwia. Jak chce czuć miętę to daje 6-7 kropel i jest juz bardzo chlodno wtedy ;)
Awatar użytkownika
By sawas
#742035
Ja kupiłem w evaperze już roztwór w alkoholu i mam zapas, bo tego niedużo się daje. Ale gdzieś, chyba u peleona widziałem krystaliczny w postaci stałej. Wystarczy rozpuścić w spirytusie. Proporcje to nie problem, rozpuszczasz w jak najmniejszej ilości spirytusu.

Dzień Dobry, Czy do otworzenia sklepu stacjonarne[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.