EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By kalamat
#502543
Tak oglądałem, przeglądałem ten dział i mówię sobie- A co tam :wink: I tak oto wpadła w dłonie elektronika Ego bez stabilizacji, ale za to z 5 cio klikiem, oraz ogniwo 18650 z oczywiście baterii laptopowej. Za body posłużyła oczywiście latarka- niestety sporo grubsza niż ogniwko, ale mówię sobie- Jako pierwsza zabawa dobre i to. Tak więc- dawno żadnej nie było to jest :wink: Jest niestety długa i gruba co nie do końca mi odpowiada. Nie jest to ładne, nie jest to też chyba brzydkie, ale działa znakomicie i pcha do dalszego modzenia już z typową elektroniką, bo przymierzam się do KISa.

Obrazek Obrazek

Po prawej porównanie z KGOII 1100 i Cristal2.

Wybaczcie za jakość foto, ale były robione telefonem.
Awatar użytkownika
By saradonin
#502547
Ciekawy kształt tej latarki i wcale nie wyglądałoby najgorzej, gdyby głowica ego nie psuła efektu wizualnego.
Awatar użytkownika
By Nabial
#502554
gdzie oryginalnie ma włącznik ta latarka?
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#502558
Fajna sprawa :) ale glowica jak by byla schowana tio by byl wypasik :) Tak czy tak ładne i Gratulacje
Awatar użytkownika
By kalamat
#502560
Głowice niestety tylko taką miałem w domu, ale pobawię się jeszcze, aby ją schować. Problem tylko w tym, że 18650 jest tyci za długa, ale spróbujemy. Oryginalny wyłącznik ma pod spodem, co w pracy mi ułatwia, bo tylko jedno pstryk i do kieszeni, gdyby nie te wymiary jeszcze...
Awatar użytkownika
By Archon1
#503259
Podoba mi się kształt body, świetna robota, a z głowicą ego nie jest tak źle, przesadzają, elektronika musi gdzieś siedzieć.
Przyłączam się do pytania, gdzie taką latarkę można nabyć?
Jeśli schowasz głowicę gdzieś o 2 mm, tak było by najlepiej, to z kolei pojawi się nowy problem, przycisk :mrgreen: .
Awatar użytkownika
By bobone
#503471
Taką latarke kupicie w Carrfurze, nie pamiętam jaka cena ale chyba kolo 12 złoty.
Awatar użytkownika
By kalamat
#503579
Ja tą latarkę miałem od Żonci z pracy- mają produkty reklamowe z nadrukami i bez. Jeśli ktoś był by chętny to jutro sprawdzę cenkę. ale ostrzegam, że waży taka latareczka;)
Awatar użytkownika
By Archon1
#503590
kalamat pisze:Ja tą latarkę miałem od Żonci z pracy- mają produkty reklamowe z nadrukami i bez. Jeśli ktoś był by chętny to jutro sprawdzę cenkę. ale ostrzegam, że waży taka latareczka;)

I niech waży, dobry mod musi ważyć :lol: Ja jestem chętny, byłem tu w wawie ale nie znalazłem takiej latarki. Jak byś mógł to weź mi jedną, jeśli kosztuje tyle ile pisałeś to bierz.
Awatar użytkownika
By kalamat
#503717
Cena latarynki sprawdzona- 15zł + jakaś tam zniżka pracownicza więc coś ok 12zł może. Jeśli ktoś chętny to proszę na pw aby nie zaśmiecać tematu.
Awatar użytkownika
By Archon1
#520086
Wielkie dzięki za latarkę, dotarła cała i zdrowa. Jak zrobię boxy które czekają zajmę się latarkowcem. Po pierwszych i szybkich oględzinach, tak na oko wydaje mi się że głowice ego dam radę umieścić w środku głowiczki latarki, tak że będzie schowany gwint EGO i nic nie będzie wystawało :mrgreen: .
Aegis Max 100W

Witam, jestem tu ponieważ potrzebuje Waszej pomocy[…]

Drut/grzałki prebuilt

Hej hej Niedawno przerzuciłem się z poda na RTA (Z[…]

Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesią[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.