EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Najban
#1857527
Witam.
Mam pewien problem otóż gdy się zaciągam nie czuje kompletnie tego efektu jak bym nie wiem np. dmuchał. I pytanie tutaj do was co jest nie tak? Co muszę zrobić by zniwelować ten problem?
Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1857528
Najban pisze:Witam.
Mam pewien problem otóż gdy się zaciągam nie czuje kompletnie tego efektu jak bym nie wiem np. dmuchał. I pytanie tutaj do was co jest nie tak? Co muszę zrobić by zniwelować ten problem?
Z góry dzięki.

Ja też jak się zaciągam to nie czuję efektu jakbym dmuchał.
Napisz po ludzku w czym jest problem.
By Najban
#1857537
Człowieku przeczytaj jeszcze raz ;)
Mi chodziło o to że nie czuje żadnego efektu gdy się zaciągam A jako przykład wziąłem wydmuchiwanie przy czym właśnie w ogóle nic nie czuć.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1857546
Najban pisze:Człowieku przeczytaj jeszcze raz ;)
Mi chodziło o to że nie czuje żadnego efektu gdy się zaciągam A jako przykład wziąłem wydmuchiwanie przy czym właśnie w ogóle nic nie czuć.


Efekty to szukaj w Transformersach a nie w ep.
Możesz pisać do woli że cię nie rozumiem bo tak jest,jaki efekt "wydmuchiwania" jest taki sam jak przy "wdychaniu" to tylko ty wiesz.
Może napisz czego oczekiwałeś a czego nie uświadczasz,bedzie prościej,może bedzie na to rada.
By Maskota
#1857548
wertjacek pisze:

Może napisz czego oczekiwałeś a czego nie uświadczasz,bedzie prościej,może bedzie na to rada.

Chmury jak z ruskiej lokomotywy na 3tygodniowej grzale...

Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesią[…]

https://i.ibb.co/yRmxn4f/1.jpg […]

Liquid o mocy 40

Witam, czy jest możliwe stworzenie liquidu o mocy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.