EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By grimmReaper
#1816034
Witam!

Piszę ponieważ chciałbym zmienić Ijusta S na coś nowego, z większą kontrolą i lepszym smakiem/chmurą. Myślałem nad zestawem Pico 75W + 2 18650, kit bodajże z melo 3. Widziałem, że grzałki podobne do ijusta s(chyba identyczne). Tu pojawia się pytanie czy przez zabawę watami/temperatura uzyskam lepszy smak na tych samych grzałkach? Też myślałem nad smokiem osub plus kit, ale on ma akumlator wbudowany niestety. Z tego co czytałem na forum ma raczej słabe opinie.
Teraz pytanie czy jeśli mam atomizer z ijusta s(parownik), to czy wystarczy kupić samego boxa + batki(np. pico, bo góra wygląda bardzo podobnie do ijusta s)? Może macie jakieś propozycje?
By matadrox
#1816042
grimmReaper pisze:Witam!
Teraz pytanie czy jeśli mam atomizer z ijusta s(parownik),


Na tym "parowniku", nie doświadczysz żadnego głębszego smaku. I to mówię ja, posiadacz ijusta s i jego użytkownik.


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
By grimmReaper
#1816147
matadrox pisze:
grimmReaper pisze:Witam!
Teraz pytanie czy jeśli mam atomizer z ijusta s(parownik),


Na tym "parowniku", nie doświadczysz żadnego głębszego smaku. I to mówię ja, posiadacz ijusta s i jego użytkownik.


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka



To wiem, bo sam go posiadam pozwolił mi na ograniczenie analogów. Przez te 4 miesiące w duuuużym stopniu. Jednak brak mi smaku, a ponoć można go uzyskać. To takie trochę puszczanie chmury dla puszczania chmury. Mało tego palenie liquidu z większą ilością nikotyny jest niemożliwe z braku regulacji.

Nic postanowiłem kupić dzisiaj kit Pico + 2 akumlatory LG hg2 + etui na jeden akumlator(co by w zapasie był) + Ładowarka nitecore um10(co by podładować akumlator, ewentualnie doładoweać telefon awaryjnie)

Czy zestaw spisze się dobrze i jakie grzałki polecacie(duużo jest kompatybiilnych z melo 3)?
Awatar użytkownika
By erbis
#1816159
grimmReaper pisze:...jakie grzałki polecacie(duużo jest kompatybiilnych z melo 3)?

Eleaf:
EC Head 0,3 30-80W
EC Head 0,5 30-100W
ECL 0,18 50-80W
EC NC 0,25 30-60W
ECML 0,75 8-25W
EC-Ceramic 0,5 30-60W
EC TC-Ni 0,15 TC-Ni mode 60W max
EC TC-Ti 0,5 TC-Ti mode 60W max
ECR Head - reuseable and rebuildable

Aspire Triton:
0,3 SS 45-55W
0,4 SS 25-30W
0,5 Clapton 40-45W
1,8 Kanthal 10-13W
0,15 Ni200 TC only
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1816161
Do powyższej listy dochodzą jeszcze grzałki od: Aspire Atlantis, Segatank oraz ( ti, ti, ti, tiii... ) Mild Wave.
By matadrox
#1816215
Atlantis nieco za głęboko się dokręcają przez co dekiel może nie złapać przerabiałem ten temat, ale tyczy się to wyższych atomizerów.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
By grimmReaper
#1816229
mareczek14000 pisze:Melo 3 też kiepsko oddaje smak


Co ma tank do smaku, jesli to smak zalezy odbgrzalki?


Pico kupione, lecz nie bylo aku lg. Kupikem sonu vtc5 czy jakos tak. Laduja sie i zobaczymy czy bedzie przyjemniej sie palilo. Zaczne na tych dolaczonych pozniej potestuje wymienione przez erbisa.

Update...
Pico smiga na grzalce 0.3 35W przyjemny smaczek, chmura tez spoko. Zakup udany. Pobawie sie W moze to jakos zmieni jeszcze smak i znajde sweet spot dla siebie.
By matadrox
#1816235
grimmReaper pisze:
mareczek14000 pisze:Melo 3 też kiepsko oddaje smak


Co ma tank do smaku, jesli to smak zalezy odbgrzalki?


No nie do końca. Np ta sama grzałka co w ijust, daje zupełnie inny smak w Lemo3.


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Dzień Dobry, Czy do otworzenia sklepu stacjonarne[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.