EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Slyadxd
#1455167
Siemka, grałem sobie jakies 2-3h temu, normalnie kopciłem i nagle czarny ekran na baterii i nic, no za ciula nic się nie pokaże. pomyslalem sobie, ze może padł czy coś więc podlaczylem do ładowania(USB) dalej to samo. odkręciłem clearomizer- zaświeciło się ! przykrecilem, ciemno. odpialem od zasilania i ciemno. z clearomizerem jak i bez. gdy podlaczam do ladowania, bateria dziwnie piszczy, lecz się świeci jeżeli nie ma clearomizera. any idea? gwarancja już się skonczyła
Awatar użytkownika
By Neuss
#1455168
Skoro gwarancja minęła, to może ogniwo też kaputt. :LOL: Miałem tak raz przy zasilaniu do Suboxa, że po prostu zgasł i się nie chciał odpalić. Miałem przy sobie akurat jakiegoś efesta to do domu dotrwałem. Potem wlozylem znowu poprzednią baterie i podpialem na chwile do ladowania. Zaskoczylo, i wszystko działało jak trzeba, ale wokalem nie ryzykować i zamówiłem innego akusa. Tamten śmietnik.
Awatar użytkownika
By ProVaper
#1455169
Może masz zwarcie na parowniku. Sprawdź to i dla pewności wyczyść konektor w zasilaniu i zostaw na dłuższą chwilę pod ładowarką.
By Slyadxd
#1455170
wszystko jest wyczyszczone. predzej cała elektronika aniżeli gwint, bo świeci tylko bez clarka i pod zasilaniem, jak sie go odepnie to gasnie i tyle z zabawy :<
Awatar użytkownika
By ProVaper
#1455174
Spróbuj włożyć inne ogniwo. Miałem kiedyś tak z vamo i winne Było właśnie ono.
Nie obędzie się niestety bez lutowania
Awatar użytkownika
By pol
#1455175
ProVaper pisze:Spróbuj włożyć inne ogniwo. Miałem kiedyś tak z vamo i winne Było właśnie ono.
Nie obędzie się niestety bez lutowania

W iStick 30W wymienia się ogniwo jak w Vamo?
Awatar użytkownika
By ProVaper
#1455177
pol pisze:
ProVaper pisze:Spróbuj włożyć inne ogniwo. Miałem kiedyś tak z vamo i winne Było właśnie ono.
Nie obędzie się niestety bez lutowania

W iStick 30W wymienia się ogniwo jak w Vamo?

Musisz rozebrać box, odlutowac 2 kable od ogniwa i podłożyć inne ogniwo. Jeśli masz sprzęt i choć trochę pojęcia to dasz rade. Nic nie masz do stracenia :)
Inne ogniwo możesz kupić w prawie każdym sklepie z e-p,bądź na forum u np @woytazo, ale proponuje najpierw pożyczyć od znajomego i sprawdzić czy to pomoże.
By Slyadxd
#1455361
ehh no to sprobuje ogarnac te ogniwo i sprawdze.. a jak nie to opyle tego isticka i subtanka i wroce do normalnego palenia bo ciagle mam z czyms jakies problemy...
Awatar użytkownika
By malina
#1455388
Slyadxd pisze:ehh no to sprobuje ogarnac te ogniwo i sprawdze.. a jak nie to opyle tego isticka i subtanka i wroce do normalnego palenia bo ciagle mam z czyms jakies problemy...

Tak zrób !
A jak ci zacznie szwankować auto to kup konia bo to i przyjemniej sobie tak pogalopować gdy wiatr rozwiewa włosy i ogólnie ta cała technika jest do doopy....

Na analogi miesięcznie wydawaliśmy przeważnie więcej niż kosztuje choćby taki zestaw jak wymieniłeś i było cacy, to po co zaraz taki płacz jak coś padnie po kilu miesiącach?
Nie chce się grzebać przy tym ( naprawiać) to kup nowy bo ten i tak już się zwrócił. To jest elektronika, raz się trafi lepiej raz gorzej.... a jak kogoś to przeraża to faktycznie lepiej sobie skrócić żywot analogami bo kto wie czy dalszy rozwój techniki nie zabije go przedwcześnie 8)
By Slyadxd
#1455404
u mnie w stacjonarnym Smokerze mają takie ogniwa, które wybrać?

EFEST(2500mah)35A - 44 zł
EFEST(2800mah) 35A/80A - 49 zł
SAMSUNG(2600mah) - 39 zł
//
rozkrecilem teraz isticka, i to normalne, ze po zdjeciu izolacji na starym ogniwie na + i - smierdzi spirolem?

-- [scalono] 24 sie 2015, 18:33 --

kurde, kupilem EFEST(2500mah)35A lecz nie ma on blaszek do lutowania :v
mozna normalnie tak przylutowac do ogniwa czy nie? mam na kabelkach troszkę blaszki

Dzień Dobry, Czy do otworzenia sklepu stacjonarne[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.