EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By slimxx
#816917
Po przeczytaniu kilku opini w temacie o Kajtku i TGT postanowiłem podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami.

Od jakiś 2 tygodni użytkuje K-Lite. Pierwsze set-upy kręcone na Khantal D i sznurze z e-dyma. Mniej więcej po trzech, czterech zbiornikach (12-15 ml LQ) musiałem zmieniać grzałkę ze względu na zmianę smaku. Po rozebraniu parownika wygląd grzałki poddawał w wątpliwość "czystość" odparowywanych LQ - sznur praktycznie na całej długości był czarny, a na samym drucie zbierały się duże ilości nagaru (na moje oko z 0,2 zrobiło się porowate 0,4).

Jakiś tydzień temu dotarła do mnie "skrętka" i Khantal a z e-plyny. Dzisiaj po wypaleniu zbiorniczka z lekkim zaskoczeniem stwierdziłem, iż dość długo nie wykonywałem przy Kajtku czynności higieniczno konserwacyjnych (idzie 1-1,5 zbiornika na dzień, więc przepaliłem jakieś 28-42 ml LQ). Pomimo braku smakowych wskazań do rozbiórki rozebrałem parownik. Sznur biały jak za nowości, drut czarny ale bez porostów.

W jednym i drugim przypadku paliłem tą samą mieszankę LQ. Pytanie czy tak się udał set-up, czy jednak istotny jeśli nie decydujący wpływ miały składowe w postaci sznurka i drutu. Dam znać za 3 lub 7++ dni ;)
Awatar użytkownika
By pol
#816961
Spróbuj zrobić krzyżówki:
1. sliica od e-dym i Kanthal A1 od e-plyny
2. silica od e-plyny i drut Kantal D.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#819837
Wypaliłem jakieś 12 ml na Kayfun Lite Sznurek 2mm do Clearomizera, Tanka i wszelkich modów z E-dym i Kanthal A1 0,2 Na razie bez nagaru. Smak bez zmian. Sprawdzę po wypaleniu około 30 ml. jak będzie wyglądała grzałka.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.