EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By blastaman
#1401448
Witam serdecznie. Poszukuje patentów na podróżowanie samolotem z e-papierosem. Odkąd pamiętam zawsze męczyły mnie wycieki podczas latania (wcześniej z egonami + protank/nautilius mini teraz z iStick + Subtank). Domyślam się, że fizyki nie oszukam i w związku z przeciążeniami i gwałtownymi zmianami ciśnienia na wycieki jestem skazany.

Może macie jakieś sprawdzone sposoby?
By Krasnal45
#1401452
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie:
Domyślam się, że fizyki nie oszukam i w związku z przeciążeniami i gwałtownymi zmianami ciśnienia na wycieki jestem skazany.

Nie wytrzymasz 2-3 godzin bez e-fajka ?
By blastaman
#1401457
Krasnal45 pisze:Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie:
Domyślam się, że fizyki nie oszukam i w związku z przeciążeniami i gwałtownymi zmianami ciśnienia na wycieki jestem skazany.

Nie wytrzymasz 2-3 godzin bez e-fajka ?


Chyba nie zrozumiałeś pytania. Wytrzymam i to bez problemu. Problemem jest wycieranie torby/baterii/parownika po wycieku 2-3 ml liquidu, tak jak to było dziś.
By blastaman
#1401461
erbis pisze:Niezawodny sposób: e-papierosy nienapełnione a liquid w butelce.


Praktykuję, ale przy 2-3 lotach w tygodniu bywa męczące :) Dlatego szukam jakiegoś sposobu :)
Awatar użytkownika
By erbis
#1401467
Taki mi przyszedł głupi pomysł do głowy - może w szczelnym, stalowym termosie?

Obrazek

Tylko żeby Cię nie wzięli za terrorystę z bombą rurową. :lol:
By vidmo1443
#1401481
A jakbyś go owinął ciasno tą folią do kanapek która się tak naciąga? A jeszcze jakby tę januszową konstrukcję wesprzeć taśmą to chyba nic ci nie wycieknie :D
By anulka
#1401505
vidmo1443 pisze:A jakbyś go owinął ciasno tą folią do kanapek która się tak naciąga? A jeszcze jakby tę januszową konstrukcję wesprzeć taśmą to chyba nic ci nie wycieknie :D


No niby nie powinno, ale babrać się z tą folią na lotnisku, to chyba nie o to chodzi. Polecam tak jeden z kolegów wyżej podczas lotu trzymać parownik do góry gwintem. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1401509
Jak leciałem jakiś czas temu, miałem kajtka lite na szyi i nic mi nie ciekło.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1401511
blastaman... wiesz co to jest?
Obrazek
Awatar użytkownika
By Peter72
#1401535
Przetestowałem sposób z odwróceniem kaytka dripem do dołu, a do dripa włożyłem ciasno zrolowane kawałki Tami, żeby mimo wszystko nie wyciekła nawet kropelka z komory spalania. Skutek? Działa, nic nie wyciekło, a po wylądowaniu i wyciągnięciu koreczków sprzęt natychmiast był gotowy do wapowania :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.