EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Graco
#1342314
Witam.
Dwa tygodnie temu kupiłem nowa baterie Vision Spinner II.
Problem wyglada następująco:
Paląc czuć zapach spalenizny oraz dym jest "ciepły". Można by pomyśleć ze spalona grzałka, ale została wymieniona tydzien temu (Volish volimizer). Z ciekawości przelozylem gore do starej baterii by sprawdzić czy to faktycznie wina tylko grzalki. Otóż nie, palac na starej baterii (Liquid King) spalenizny nie czuć a dym nie jest ciepły. W Spinnerze mam ustawione najmniejsze napięcie tzn. 3,3.
Czyżby bateria sie zepsuła po 2 tygodniach uzytkowania?
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, 18:18 przez Graco, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1342319
Wykonanie pomiarów napięcia ( podawanego na gwint na różnych nastawach) multimetrem mogłoby dać jakąś odpowiedź. Bez pomiarów to gdybanie.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1342321
Sprawdź multimetrem jakie napięcie podaje.
Spinnery, egony i e - cuda to sprzęt z Chin nie Maybach... wszystko jest możliwe.
Góra - to parownik, czajnik lub clearomizer.

Masz gwarancję - reklamuj.
By Graco
#1342323
Czy mógłbyś mi dokładnie powiedzieć jak moge dostarczyć Ci potrzebnych informacji? Niestety nie jestem na tyle w temacie.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1342334
Sam możesz sobie info przedstawić...
Multimetr i mierzymy.




Filmiki przykładowe.
Awatar użytkownika
By ObiOneM
#1342362
Miałem ten sam zestaw i grzałki mi wytrzymywały w najlepszym razie 2 dni(też na najniższym napięciu). Zamieniłem czajnik na emow i problem zniknął.
By Graco
#1342378
No tak, tylko trzeba to urządzonko posiadać.

Kanger Aerotank MOW, zgadza sie ?
Awatar użytkownika
By ObiOneM
#1342383
Dokładnie, mogę ten zestaw polecić z czystym sumieniem. Miałbym go dalej, ale jak poszedłem do sklepu po zapasowy czajnik to wyszedłem z niego z subtankiem i stingray X :D
By Graco
#1342392
OK, spróbuje, mam nadzieje ze to załatwi problem. Dziękuje za pomoc.
Możecie podzielić sie jeszcze doznaniami wlasnie z tym parownikiem? Tzn: dym, smak, jakieś przecieki? Z Volisha byłem bardzo zadowolony, dym bardzo gesty, smak dobry, zero przecieków i olejku w ustach, aczkolwiek ostatnio bardzo szybko zużywają sie grzalki.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1342401
No widzisz, dobra grzałka w czajniczku to 1/3 sukcesu... a grzałki robi chińczyk który chce szybciutko do domu po 16 godzinach kręcenia...
Następna składowa zadowolenia to odpowiednie zasilanie..., kolejna to zdolności obsługujacego e papierosa.
Awatar użytkownika
By ObiOneM
#1342405
Smak oddaje o niebo lepiej od volimizera i możesz wapować na wyższym napięciu, zero przecieków, od czasu do czasu trochę skroplin zbierze się pod dripem ale to nie problem. Znajomy odziedziczył po mnie ten zestaw i jest zachwycony.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.