EPF
Awatar użytkownika
By Goldi
Nowa odsłona wersji RX200S. Tym razem dzięki wymiennej tylnej klapce istnieje możliwość pracy na dwóch lub trzech akusach przy mocy maksymalnej odpowiednio 150W i 200W. Dzięki temu możemy dostosować sobie wymiary boxa w zależności od aktualnych potrzeb. Dodatkowa klapka na 2 akusy jest w komplecie z boxem. :wink:

Parameter
Size: 40.2*34.5*88.7mm (for 2 cells)
Size: 40.2*50.1*88.7mm (for 3 cells)
Thread Type: 510 spring loaded thread
Cell type: High-rate 18650 cell
Cell type: (discharging current should be above 25A)
Output Mode: VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR Mode
Output Wattage: 1-150W (for 2 cells)/1-200W (for 3 cells)
Resistance Range: 0.05-1.5ohm for TC modes
Resistance Range:0.1-3.5ohm for VW mode
Temperature Range: 100-315°C/ 200-600°F (TC modes)

Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
Awatar użytkownika
By sikor370
Szczerze to mi się on nie podoba z tymi 2 akku...
Awatar użytkownika
By Riccardo
sikor370 pisze:Szczerze to mi się on nie podoba z tymi 2 akku...

A mi się właśnie zaczął podobać ze względu na dwa aku :)
Awatar użytkownika
By sikor370
Riccardo pisze:
sikor370 pisze:Szczerze to mi się on nie podoba z tymi 2 akku...

A mi się właśnie zaczął podobać ze względu na dwa aku :)

No jak... przecież paskudny jest :)
Awatar użytkownika
By agregat76
sikor370 pisze:No jak... przecież paskudny jest :)

Gust jest jak dupa. Każdy ma swoją. :-P Nie podoba Ci się z klapką na dwa akumulatory? Jaki problem? Zakładasz drugą i masz na trzy. Jak dla mnie fajnie, że jest możliwość wyboru.
Awatar użytkownika
By Bialy_Wilk
Na dwóch aku 150W, to dla mnie z zapasem. Bardziej poręczny do noszenia, a w domu można zakładać trzy. Wygodne rozwiązanie. :D
Awatar użytkownika
By Tymon78
No fakt wybór to fajna sprawa. Ale przyciski + - mogli zostawić. Cuboidalny Wiesio - coś mnie odpycha...., może ten zatrzask klapki. Coś jest nie tak :wink:
Awatar użytkownika
By Tymon78
No i bambaryła większa. Dziękuję - postoję.
Awatar użytkownika
By Tymon78
No tak, ja tam też Szymek problemów z Rxs 'em nie mam, ale sam box standardowo jest przy sobie a teraz to jeszcze drągala oferują. Czekać tylko na 2 ogniwa w klapce i te Smoki na 300 W pójdą na urlop.
Niby o gustach się nie gada ale tu właśnie wygląd rozwalili po całości.... Uj wie co to jest... Hybryda.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
Bez sensu. Cały urok tego Wismeca polega na tym, że jest gruby, ciężki i na 3 aku :) Teraz ten na dwie baterie wygląda jak Presa 100 bez przycisku...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By lionmen
Brzydkie to i nie ładne, RX200 ma swój urok i dlatego jest popularny i lubiany, a to jest ni jakie, nie wróżę zbytniej sprzedaży tego bubla i coś mi się wydaje że będzie zalegało na magazynach ....
Awatar użytkownika
By dywersant
lionmen pisze:Brzydkie to i nie ładne, RX200 ma swój urok i dlatego jest popularny i lubiany, a to jest ni jakie, nie wróżę zbytniej sprzedaży tego bubla i coś mi się wydaje że będzie zalegało na magazynach ....

No to słaby z kolegi biznesmen. Zamówienia na nowego Wiesia idą już w setki :D
Awatar użytkownika
By Pude!lek
Schodzi dobrze na fali zasłużonej popularności grubszego brata, ale na filmie Mike Vapes widać, że konstrukcja mogła by być lepiej dopracowana. Te "plecy" na trzeci akumulator wyglądają jakby były doczepione na siłę, są szpary i nierówności. Dodatkowo są mocowane na plastikowy zatrzask, który szybko może pęknąć lub po prostu się wyrobić/ wytrzeć i plecak będzie spadał.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By sikor370
Ufff... bo juz myślałem, że tylko ja jestem "inny" i mi się tylko on nie podoba :P
By krzyzak-z
w terenie używasz dwóch aku a w domu dokładasz trzeci. Jak zachowa się mod przy różnych wartościach naładowania akumulatorów? Nie będzie przekłamań? Bo jeśli tak to po kiego ta modyfikacja. Albo trzy albo dwa
Awatar użytkownika
By cimon
Słuszna uwaga @krzyzak-z.

Pomijając fakt, że balancer RX'a (jeśli wogole jakikolwiek posiada), dostanie teraz prawdziwego "udaru macicy". Nie wiem czy takie wkładanie/dokładanie jest wogole bezpieczne. o.O

Teraz to zupełnie będzie istny bigos z poziomem naładowania ogniw.

Edit:

Jedyna rozsądna opcja jest chyba trzymać pare na 2 x 18650 i osobny zestaw batek dla 3 x 18650. Niezłe disco-polo.
Awatar użytkownika
By sikor370
Czyli będzie trzeba się zdecydować na początku... albo mieć 2 komplety ogniw
Tesla Nano 120W

https://img.fasttechcdn.com/693/69321[…]

IPV D4

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170[…]

Box za ~200-300zł, czas na wymianę

Witam ;) Opiszę mój obecny setup: Lemo 3 z drutem […]

Nie widziałem nigdzie na tym forum więc się podzie[…]