EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By fezo50
#1761684
od tygodnia mam Vaporesso Mod Attitude z parownikiem Vaporesso estoc Tank grzałka ceramiczna 25-35W ,Mam ale jakimś cudem ustawiłem jak był nowy tryb do wapowania i do końca wieczoru było OK.Następnego dnia już nic nie było bo nie wiedziałem jak ustawić wyświetlacz.Czytałem poprzez translator co piszą po angielsku ale tłumaczenie nie dokładne i chyba inny sprzęt więc jestem w czarnej dziurze.Maszynka stoi a ja bawię się starymi składakami.Może ktoś z kolegów pouczy mnie jak klikać na tym wyświetlaczu..... aby zaczęło działać.
Jestem w miejscu ; założona bat/prawidłowo/+ parownik j.w.Po naciśnięciu przycisku głównego/czarny pod parownikiem/wyświetla się krzywa temp.CCT.Dane tam wpisane są złe /pewnie ja sp...szyłem/ nie wiem jak z tego wyjść i rozpocząć od nowa.Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
By fezo50
#1761686
Wyciągnąłem i włożyłem baterię.Mam napis na wyświetlaczu New Load + oraz Old Load - .Wiem że naciskając + lub - mam tam dw różne ustawienia ale żadne nie jest odpowiednie/ są fałszywe.Proszę mi podpowiedzieć jak skasować te fałszywe, jak ustawić prawidłowe.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.