EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By cheesmart
#1445824
Witam, dziś dojechał do mnie mój pierwszy dripper ( klon mutationa x v4 ). Działa ok, tylko niepokoi mnie jedna rzecz. Wiekszość liquidu dostaje mi sie do ust. Bez problemu można się nim zakrztusić po chwili użytkowania. Czy to jest normalne w dripperach czy to kwestia ułożenia waty itp? Dorzucam fotke setupu:

Obrazek

Pytanie może głupie, ale wcześniej używałem tylko Turbo v2 i to przez chwile, a tam jest siatka, która to wyłapuje więc sam już nie wiem jak to ma być :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1445826
A musisz tego używać jak kieliszka?
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1445828
Co to za drucisko? Dokręć tą tulejkę powiększającą komorę spalania, ja wapuję z nią i jest wszystko okej :) Nie czuć strzelania, ani liquidu w ustach. :)
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1445841
Spróbuj z dłuższym dripem, albo set o większym oporze
Wysłano z Nokii Lumii 1520
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1445870
Nie zalewa Ci tych dolnych AH przy takim ułożeniu waty?
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1445876
Dziwne :D ja wpuszczam watę tylko w wanienkę, bo boję się o zalewanie AH właśnie :D może i sam tak spróbuję ;)
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1445881
Poszalałeś z tymi zwojami, mi by się nie chciało tyle nawijać
Wysłano z Nokii Lumii 1520
By cheesmart
#1445884
mateusz.welniak pisze:Dziwne :D ja wpuszczam watę tylko w wanienkę, bo boję się o zalewanie AH właśnie :D może i sam tak spróbuję ;)



tzn tak, ten klon jest na tyle dziwny, że ma ten "spód" ( wylecialo mi z glowy jak to sie nazywa ) taki jak w V3 ( na pudełku jest V4 więc chinczyk się nie postarał )

-- [scalono] 08 sie 2015, 17:23 --

Ziom41 pisze:Poszalałeś z tymi zwojami, mi by się nie chciało tyle nawijać
Wysłano z Nokii Lumii 1520


Tylko 8 :)
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1445889
To u mnie 8 wygląda tak.

Obrazek
Przepraszam że nie są idealnie równolegle ułożone, ale nigdy mi się nie chce bawić w idealne ustawianie

Wysłano z Nokii Lumii 1520
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1445898
@Ziom41 właśnie miałem pisać, co tak krzywo Ci to wyszło. :D
Awatar użytkownika
By Markovsky
#1445906
Pewnie grzalki byly za blisko AH, nie pochylaj tez parownika przy wapowaniu i uzywaj lq praktycznie na samej VG, bez dodatku wody. Wowczas powinno juz byc dobrze, nie tylko lepiej - chyba ze lepiej znaczy dobrze ;)
By ZjadaczGłów
#1445907
Wystarczy nie pompować za dużej ilości sosu i po sprawie, niema nad czym dumać :)
By cheesmart
#1445908
Na tym nowym setupie mogę tam wlać po brzegi i i tak wszystko wypali, a do dripa praktycznie nic sie nie dostaje :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.