EPF
By Kozmik
#999178
Czołem Koleżanki i Koledzy.

Zaczynając przygodę z e-papierosami (tutaj pisałem o moich początkach: po-12-latach-analogow-moze-tym-razem-sie-uda-t54085.html ) Nie mogłem się doczekać kiedy mini pierwszy tydzień. Potem miesiąc, a najbardziej czekałem na moje pierwsze 100 dni! Umyśliłem sobie mini uroczystość :) Bez popijawy, fajerwerków, ale taką kiedy usiądę i na spokojnie wybuchnę śmiechem, patrząc z perspektywy czasu na to jak GŁUPI byłem przez tyle lat. Dziś minęło 101 dni. Zapomniałem! Tyle czekania, a tu klops. Uświadomiłem sobie, że to nawet lepiej :) 100 dni zleciało, nie wziąłem do ust śmierdziela, i zapominając o całej sprawie, przeszedłem do "porządku dziennego"
Czyli wszystko działa, tak jak chciałem. Nie palę - wapuję! Czerpię z tego przyjemność, jestem zdrowszy, nie śmierdzę. Forum pomogło. Kiedyś próbowałem sam, bez żadnej wiedzy, i skutek był zupełnie odwrotny - tylko się zniechęciłem. Tutaj poznałem masę sympatycznych osób, które radą, i dobrym słowem wiele pomogły. Dzięki!

P.S. Wróciłem do sportu :) Regularnie biegam, i systematycznie trenuję ;)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.