EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Andrzej.Vape
#1922777
Atomizer Geekvape Z MTL coś czego jeszcze nie było. Jest to parwonik typu usta-płuca, który wykorzystuje nową linię gotowych grzałek serii A firmy Geekvape.

Obrazek

Specyfikacja

Mouth to Lung (MTL) ciasny ciąg
Pojemność 2 ml płynu
Kolory: brąz, stal nierdzewna, czarny, niebieski, złoty i tęczowy

W pudełku

Zbiornik Z MTL
Dwie głowice cewek
Zapasowa końcówka kroplówki
Zapasowe oringi

Obrazek

Wygląd Geekvape Z MTL

Górna część tego atomizera wygląda jak standardowy MTL. Ma długi, cienki ustnik i regulowaną kontrolę przepływu powietrza z małymi otworami dla większej precyzji podczas regulacji.

Następnie w środkowej części masz dużą literę „Z” po obu stronach zbiornika. Myślę, że jest to wyjątkowy sposób na oznakowanie parownika, a jednocześnie daje duże okno, aby sprawdzić stan e-liquidu.

Jak można się spodziewać po zbiorniku typu usta-płuca, ustnik jest długi i chudy. Niezależnie od tego, czy ci się to podoba, czy nie, nie bez powodu jest to standardem w czołgach, ponieważ działa świetnie i naprawdę zapewnia najlepsze wrażenia.

Górna zakrętka i płynne wypełnienie

Górny korek odkręca się od zbiornika i daje dostęp do otworów wlewowych. Zbiornik ma małą pojemność 2ml, ale to również dość standardowe. Nie jest przeznaczony do dużych chmur, więc 2 ml to wszystko, czego naprawdę potrzebujesz.

Przepływ powietrza

Ponieważ jest to zbiornik z górnym przepływem powietrza, zbiornik jest w zasadzie szczelny, więc nie powinieneś mieć tam żadnych problemów. Nie miałem żadnych problemów z wyciekiem.

Strumień powietrza wchodzi od góry, spływa po bokach zbiornika, następnie pod grzałkę i w górę komina. Nie ma dużej odległości w podróży powietrza, co zawsze jest dobre dla lepszego smaku.

Przy otwartych wszystkich trzech otworach przepływu powietrza jest to bardzo luźny MTL. Myślę więc, że opcje przepływu powietrza tutaj są całkiem dobre. Możesz uzyskać wszystko, od bardzo ciasnego do bardzo luźnego. Więc jest świetnie.

Grzałki

Obrazek

Zbiornik Z MTL wykorzystuje linię grzałek serii A firmy Geekvape. Nigdy wcześniej ich nie używałem, więc naprawdę chciałem zobaczyć, jak się prezentują. W przeszłości zwykle zawiodły mnie wstępnie zbudowane grzałki MTL, więc to jest coś, czemu naprawdę chciałem się przyjrzeć z bliska.

Grzałka 1,2 Ohm
Ma moc 8-12W. Produkcja smaku jest naprawdę dobra. Byłem zaskoczony, jak dobra jest, ponieważ uważam, że wstępnie zbudowane cewki MTL o wysokiej rezystancji, takie jak ta, zwykle nie mają najlepszego smaku.

Grzałka 0,8 Ohm
Grzałka ta ma moc 12-16W. Powiedziałbym, że jest tak dobra jak 1.2, przynajmniej w dolnym zakresie mocy. Może mieć tylko trochę większą produkcję smaku, ponieważ obsługuje większą moc.

Grzałki podłącza się bezpośrednio do dna zbiornika i można je wymienić, gdy zbiornik jest również pełny, o ile jest do góry nogami.

Końcowe przemyślenia

Atomizer Geekvape Z MTL to naprawdę fajny, ciasny MTL. Ma świetną produkcję smaku, naprawdę dobry regulowany przepływ powietrza i jest łatwy w użyciu. Jestem przyzwyczajony do postrzegania atomizerów MTL jako zbiorników do przebudowy, które nowszym waperom sprawiają problemy, a dopiero co zaczynający waperzy to ludzie, którzy prawdopodobnie najbardziej lubiliby ten styl wapowania. Dlatego dobrze jest samemu przetestować MTL, który działa tak dobrze przy użyciu gotowych grzałek. I tutaj również grzałki spisują się znakomicie – dużo smaku i dobry przelot. Miałem problem z nasączaniem grzałki 0,8 Ohm przy 16 watach, ale 1,2 Ohm działała idealnie w swoim zakresie.

Obrazek
By Mystics91
#1923215
Właśnie ten mnie dziś skusił. A powiedz, ten opisywany problem z nasączaniem grzałki 0,8 Ohm przy 16 watach jak dokładnie wyglądał? Ile czasu od zalania czekałeś? Na grzałkę zakładam też dolewasz?
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.