EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By SteelBanging
#1922237
Cześć wszystkim jestem tu nowy i przychodzę z pytaniem/doradzeniem.

Posiadam 2 lata E papierosa Milp Tigo i jestem zadowolony, ale w końcu coś musiało się stać i się stało przycisk zaczyna wariować i się przycina wyłącza.
Chce oddać go, ale w zamian nie dostane już tigo tylko Vype eTank Pro 2 i teraz moje pytanie.
Czy to jest E Fajka coś w podobnym stylu czy gorsza półka.
Powiem coś o sobie, że pale, ale nie za dużo 10ml liquidu starcza mi na 5 dni jakoś, więc czy wziąć tego tanka czy lepiej coś innego?
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1922244
Jeśli wapujesz okazjonalnie, to może być praktycznie każdy mały e-papieros. Są też teraz popularne POD-y, ja od dluższego czasu polecam Vaporesso Luxe PM40. naprawdę dobry sprzęt. Pamietaj też, że te kompletne zestawy są dość awaryjne, grzałki drogie i zazwyczaj bardzo liquidożerne. Ty takiego nie potrzebujesz, Nie daj się sprzedawcy naciągnąć na dużą chmurkę, bo z tych 10ml na 5 dni zrobi sie 10 ml na dzień. Żadnych boxów, żadnych atomizerów. Popatrz na tego POD-a. Posiadam, chwalę sobie.
By SteelBanging
#1922245
Wydaję się fajny, lecz dla mnie za duży i pewnie za duża chmura. Ja wole małe chmury jak zwykły papieros cos w tym stylu, czyli takie mniejsze e papierosy właśnie :/
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1922246
On jest mały, chmura jest mała, bardzo wydajny POD. jesli chcesz takie chmurki jak papieros, to kupujesz grzałkę z jak najwiekszą opornością, albo wchodzisz ma całego i kupujesz atomizer typowo do MTL i zasilanie.
Drag S nie chce sie wlaczyc

witam wracałam autobusem, wróciłam do domu i nagle[…]

Cześć otóż mam bardzo dziwny problem nigdzie nie m[…]

Producenci elektronicznych papierosów z każdej str[…]

Witam mam problem z argusem pro ( wiem że był podo[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.