EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BastianMusicPL
#1911189
nie chce się ładować. Gdy podpinam ładowarkę wyświetla się na sekunde "Battery too cold" i gaśnie wyświetlacz. Ktoś wie co mogło paść?
Awatar użytkownika
By pol
#1911190
BastianMusicPL pisze:nie chce się ładować.....

A musisz się ładować? Nie chcesz, to się nie ładuj.

************

By BastianMusicPL
#1911194
pol pisze:
BastianMusicPL pisze:nie chce się ładować.....

A musisz się ładować? Nie chcesz, to się nie ładuj.

bardzo śmieszne. Jeszcze jakby tam było "chcę" to może i byś miał rację. Jednak jest tam "chce"
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1911198
Może w takim razie, by ulżyć tej kuli, napiszesz nam tu jeszcze co nie chce się ładować?
Awatar użytkownika
By pol
#1911207
@BastianMusicPL
Nie chciałem zostać zaliczony do grona, które kobiety traktuje przedmiotowo...
Zgubiłeś początek zdania
[x] nie chce się ładować.
Za [x] podstaw dowolne słowo, np "żona".
By BastianMusicPL
#1911233
DorotaM pisze:Może w takim razie, by ulżyć tej kuli, napiszesz nam tu jeszcze co nie chce się ładować?


Gdy podpinam do mojego boxa ładowarkę to zapala się wyświetlacz z napisem "Battery too cold" i gaśnie. Urządzenie nie chcę się ładować. Nie da się vapować nawet gdy jest podłączone do prądu.
Awatar użytkownika
By pol
#1911237
BastianMusicPL pisze:
Gdy podpinam do mojego boxa ładowarkę ...

Boxa na 100% nie podpinasz pod ładowarkę.
Box/mod EIN ma wbudowaną ładowarkę, zatem podpinanie ładowarki do ładowarki mija się z sensem.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1911240
Ten box ma wbudowany akumulator i ładowarkę. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie ona uległa awarii. Jakiej? Nie mam pojęcia, być może to tylko wina jakiegoś poluzowanego kabelka a być może padło na coś innego.
Jednak box z wbudowanym akumulatorem, którego wewnętrzna ładowarka nie ładuje, to box ewidentnie zepsuty.
Jeśli masz możliwość, to oddaj go do reklamacji.
Awatar użytkownika
By pol
#1911241
Czytałeś instrukcję?
https://www.theelectroniccigarette.co.u ... manual.pdf
str 5 - 6

Zabezpieczenie temperaturowe podczas ładowania Gdy urządzenie jest podłączone do ładowania, jeśli temperatura urządzenia jest niższa niż -5 ° C lub wyższa niż 45 ° C, na wyświetlaczu pojawi się „BATTERY TOO COLD” lub „BATTERY TOO HOT”. W obu przypadkach urządzenie nie będzie ładowane, dopóki temperatura nie spadnie poniżej 45 ° C


Ostatnio zmieniony 12 gru 2019, 22:39 przez pol, łącznie zmieniany 1 raz.
By BastianMusicPL
#1911243
Czyli mam rozumieć, że jeśli nie mam gwarancji już to sprzęt jest do wywalenia? Bo temperatura na pewno się mieści w tych przedziałach. Czy jest możliwość np wymiany samej baterii jeśli to ona się zepsuła?
Awatar użytkownika
By pol
#1911245
Ogniwo w tym boxie jest wbudowane. Może być problem z dobraniem odpowiedniego zamiennika.
Coś jednak może być uszkodzone w obwodzie pomiaru temperatury boxa (nie w obwodzie pomiaru temperatury grzałki).

Robiłeś może aktualizację oprogramowania?

Porada z internetu:
Wyłącz funkcję ENU, aby zobaczyć, czy nadal wyświetla się komunikat „Battery too cold”.


W tym klipie na YouTube (4:25)
By BastianMusicPL
#1911268
aktualizacje robiłem. W tym filmie da się to zmienić na i200 a ja mam i80 i nie ma takiej funkcji. Nie da się jakoś przez jakiś program wyłączyć tej funkcji?
Awatar użytkownika
By pol
#1911273
Próbowałeś powrotu do poprzedniej wersji oprogramowania?
iKuu80 ma przycisk "Reset" który daje powrót do fabrycznej wersji.



Reset Function
The iKuu i80 can be reset in case it could not be powered on after upgraded.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.