EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Xmo' x
#1904921
Witam,

Wymieniłem grzałkę w skomu spirals i niby paliło się fajne, ale zauważyłem nie wiem jak to się stało ale grzałka była jakby krzywo wkręcona(pierwszy raz wymieniłem w nim grzałkę) to rozebrałem i złożyłem z powrotem tym razem wszystko było okej. Po próbie zapalenia wyświetla mi się komunikat "shorted" to rozkręca ponownie i widzę że dół grzałki jest jakoś dziwnie krzywo i luźno pod "stopką" nad uszczelką jest drut i to jest powodem i nie wiem czy to tak ma być czy ten drut nie ma być w środku uszczelki w poprzedniej grzałce tak nie było. Nie wiem czy grzałka jest to wywalenia czy wystarczy wsadzić drut tak by nie opierał się o uszczelkę, wolałem tego sam nie robi by przypadkiem nie było jakiegoś zwarcia czy coś.

Myślę, że w miarę jasno opisałem problem zdjęć nie mam jak zrobić bo jestem w pracy.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
By Maciejko
#1904922
Jak się coś paliło, to bardzo niefajnie. Tam się nie powinno nic palić. Natomiast zwarcia się nie bój, komunikat "shorted" oznaczał, ni mniej ni więcej, że ono właśnie nastąpiło. Wymień sobie grzałkę i po kłopocie. Nie widzę sensu naprawiania grzałek fabrycznych. :)
By Xmo' x
#1904923
Nic się nie paliło całe szczęście, ok dzięki czyli że jakoś musiałem popsuć grzałkę albo była jakaś popsuta. No nic dzięki za odpowiedź. Temat można zamknąć.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.