EPF
Awatar użytkownika
By jedrula
Grząbielówka . Wiecie co to grząbiel ? No właśnie . :wink: :wink: :wink: Nawet wójcio Google nie wie . Wiem tylko ja i Kuba *BOR* Pasuje idealnie
By MaiArt
W prostocie siła... Po przeczytaniu całego wątku, coraz bardziej zaczyna mi się podobać wersja najbardziej oczywista i jednoznaczna - Tobacco :) Bardzo poważnie zastanawiamy się również nad wersją "Mai tobacco" :)

Decyzja zapadnie jeszcze dziś, gdyż nie chcemy dłużej wstrzymywać wprowadzenia tego produktu na półki MaiArt.pl :)
Awatar użytkownika
By Timi
MaiArt pisze: zaczyna mi się podobać wersja najbardziej oczywista i jednoznaczna - Tobacco :) Bardzo poważnie zastanawiamy się również nad wersją "Mai tobacco" :)

Obie bardzo fajne ze wskazaniem na Mai tobacco.
Awatar użytkownika
By Nikotynos
Timi pisze:
MaiArt pisze: zaczyna mi się podobać wersja najbardziej oczywista i jednoznaczna - Tobacco :) Bardzo poważnie zastanawiamy się również nad wersją "Mai tobacco" :)

Obie bardzo fajne ze wskazaniem na Mai tobacco.
fajne mai tobacco, ale sama nazwa tobacco tak sobie myślę już mniej pasuje bo dotyczyła by strikte tytoniowego smaku bez dodatkowych nut, a tu jest ich kilka, więc lepiej z przedrostkiem mai; w sensie jeżeli jest tam też karmel i kawa to nie może być samo tobacco, bo będzie trochę mylące dla kupującego że kupuje czystą tytoniówkę (no chyba że opis smaku sobie przeczyta): jeśli to ma być sztandarowy produkt to przedrostek "mai" lub "art" wskazany :-)
Awatar użytkownika
By gemino
Mnie osobiście podoba się zlepek TabacArt, taką propozycję ktoś podał na FB

Wysłane z fona
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2019, 12:50 przez gemino, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Baryua
To może:
MaiBacco / MaiBacc - nawiązanie do "Tobacco", ale z autorskimi, dodatkowymi nutami, brzmi podobnie jak Maybach, więc jest w nim pierwiastek luksusu, no i tank po rosyjsku to bak :lol:
By MaiArt
"Mai tobacco" jest już na półkach MaiArt.pl *SMOKEKING*

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę :D Dla wszystkich Forumowiczów 10% kod rabatowy na wszystkie zakupy w sklepie internetowym MaiArt.pl:

MAIART

ważny do końca września :D
Awatar użytkownika
By SuwMar
Cinmar pisze:Jestem za Don Pedro

Możesz już teraz być i przeciw. :lol:
By MaiArt
Hmmm... Właściwie, to mamy jeszcze jedną nową tytoniówkę bez nazwy :) Więc może nie zamykajmy jednak tematu???

Nowa tytoniówka jest tytoniem fajkowym z żywicznymi nutami wiśni. Całość kompozycji domykają subtelne nuty czekoladowo-karmelowe.

Co Wy na to?
Awatar użytkownika
By PucH2
To może jutro?
Awatar użytkownika
By Baryua
Skoro szery to:
Szeryf / Stary Szeryf
Sheriff / Old Sheriff
Cheri Lady
Cherry Pipe
:D
Awatar użytkownika
By SuwMar
Nikotynos pisze:no jeszcze kilka nowych smaków w tym wątku i uzbiera się 100% rabatu haha :-p

:lol:
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
MaiArt pisze:Hmmm... Właściwie, to mamy jeszcze jedną nową tytoniówkę bez nazwy :) Więc może nie zamykajmy jednak tematu???

Nowa tytoniówka jest tytoniem fajkowym z żywicznymi nutami wiśni. Całość kompozycji domykają subtelne nuty czekoladowo-karmelowe.

Co Wy na to?

Wrzucisz do sklepu jak tylko będzie nazwa? Czy ta nowa kompozycja jest mocno słodka?

A żeby nie było offtopu, moja propozycja nazwy: Cherry Note :wink:
By MaiArt
Ostatnie dwie kompozycje ("Mai tobacco" oraz chwilowo "No name") są zdecydowanie bardziej wytrawne aniżeli nasze wcześniejsze produkty. Proszę jednak pamiętać, iż są to układy dwufazowe i zawsze pojawiają się składowe słodkie połączone z wytrawnymi. Nuty wytrawne są jednak zestawione jako posmakowe i ogólne odczucie jest jednak zdecydowanie wytrawne.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
MaiArt pisze:Nuty wytrawne są jednak zestawione jako posmakowe i ogólne odczucie jest jednak zdecydowanie wytrawne.

Brawo WY :beer:
PS: Dziękuję za szybką odpowiedź, właśnie robię koszyk, wstrzymam się do czasu pojawienia się "no Name" :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
MaiArt - produkt szuka nazwy ;)

Mamy ogrooooooooomny problem i Wasza pomoc jest na[…]

Komin od jakiego Atomizera

Taka prośba, czy ktoś się orientuje od jakiego par[…]

Tesla punk 220w

Witam Wczoraj zakupiłem tesle i akumulatory, przez[…]