EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1899796
Czescwybierzcoccheszalepamietajoawaryjnoscismokaelektroniketesliosobisciebardzolubieisobieceniewiecbralbymteslealeniepunkatylkowye.
Dokładnie tak to widzę.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1899799
@Suzi rider


To nie musi być koniecznie Tesla ale oby nie Smok, broń bossssszzzzze :lol:
Tesla Wye to dobry trop ale jeżeli kolega lubi sobie podźwigać to może być i punk :wink: Wyczuwam zakupy u Edka z Sosnowca, jeżeli waga nie gra roli to jeszcze lepszy będzie Drag, ma lepszy chip i waży o 120 gr mniej niż pancerna Tesla...da się wyczuć :mrgreen: Kolejny skok to Asmodus Minikin Reborn 168W, jest tylko o 40 pln droższy od Draga , 50 od Punka i chyba w ogóle gra w innej lidze. Jest też Asmodus Minikin 155W BOOST, ten z kolei jest o 10 plnów tańszy od Draga 2 TC Box Mod 177W ale ten model Asmodusa nie jest mi dobrze znany więc raczej się nie wypowiem. Sama marka to jednak topka wśród budżetowych zasilań. Mając taki wybór osobiście olałbym tego Smoka i tę konkretną Teslę ( chociaż w rzeczy samej nie jest to zły mod, taka średnia półka ).:drinkb
Awatar użytkownika
By Superlux
#1899889
Jeżeli miałeś jakąś promocję za 100 plnów to ok...ale jeżeli kupiłeś po cenie państwowej to nie wiem czy jest to trafny zakup. Asmodus to dwie półki wyżej a Drag przynajmniej jedna. Przy cenach z edyma, przy takiej konkurencji ta Tesla ( którą generalnie lubię ) nie łapie się nawet na podium. No ale co kraj to obyczaj :mrgreen:

:drinkb
Atomizer większy niż 2 ml

Witam. Szukam jakiegoś atomizera dobrze oddającego[…]

Box na jeden akumulator

Witam, moja tesla dostała szoku pourazowego jak mi[…]

Smok Prince v12

Witam Mam problem ze swoim pierwszym papierosem. […]

AWT 35A 3000 mAh 3.7V 18650

Witam, kupiłem sobie zestaw nemesis klon, akumulat[…]