EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By bulit73
#1897883
Masło pisze:0.18 przy moim akusie

I według ciebie 0,02 oma to jest bezpieczna granica? Jakiekolwiek zabrudzenia styków, generują dodatkowy opór. Bierzesz to pod uwagę? Zapewne nie.
Tylko ci się wydaje, jak bezpiecznie używać mechanika. Powodzenia.
By Maskota
#1897884
bulit73 pisze:
Masło pisze:0.18 przy moim akusie

I według ciebie 0,02 oma to jest bezpieczna granica? Jakiekolwiek zabrudzenia styków, generują dodatkowy opór. Bierzesz to pod uwagę? Zapewne nie.
Tylko ci się wydaje, jak bezpiecznie używać mechanika. Powodzenia.
Bulit ale tacy jak kolega Masło przestają być mądrzy dopiero jak zostaną inwalidami...
Wyliczył sobie dolną granice dla swojego akusa i wokół niej wapuje. Nic wyżej wszystko na styk byle chmura była jak w smoleńsku. Nie bierze pod uwage ani strat na zabrudzeniach ani też stanu wyeksploatowania akusa
By MAciachPaN
#1897897
Panowie spokojnie ja tylko po poradę przychodzę gościu że sklepu powiedział że pierwszy raz widzi żeby ten model ciekł rozebrał go dał wate tą z zestawu ale bardziej ją upchał w te otworki na dole efekt taki jest tego że nie cieknie już jak na razie i powiedział że za mało wat miałem 45W ustawione zwiększył na 70W. W sumie trochę lepiej ale dalej strzela na język. Może ktoś zaproponuje jakieś dobre gotowe grzalki i dobra wate?.
By Maskota
#1897926
Sama nazwa nic nie da gdyż tutaj każdy praktycznie robi własne płyny lub kupuje liquidy znanych producentów, natomiast żaden producent nie napisze ile dolał wody
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.