EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By H3jT1x
Witam zamowilem nowiusienkiego t priv3 ale przypadkiem podłączyłem pod ładowanie 12v a nie 3v i mi akusy no po prostu wybuchły i nie wiem czy odratuje tpriv'a jesli kupie nowe akusy (wiecej info nie podaje zalezy mi na odpowiedzi czy da sie odratowac)
Awatar użytkownika
By Timi
Krasnal45 pisze:Jakąś tanią i ohydną prowokacją mi to śmierdzi.

A mnie brakiem poziomu. Tylko nie wiem czy po spożyciu, czy tak genetycznie?
By wertjacek
Krasnal45 pisze:Jakąś tanią i ohydną prowokacją mi to śmierdzi.

No raczej,pomijam fakt "pomyłki" przy ładowaniu ale fakt że priv przeżył taki wybuch akumulatora.Ludziom palce rwie a temu "sprzęciorowi" nic a nic.Czas zweryfikować podejście do smoków i se kupić takiego niezniszczalnego :P
Awatar użytkownika
By Timi
wertjacek pisze:Czas zweryfikować podejście do smoków i se kupić takiego niezniszczalnego :P

Niezniszczalny Smok jest tylko jeden. Szewczyk Dratewka go siarką wieki temu potraktował, a on nadal pod Wawelem ogniem zionie.
:mrgreen:
Lepszy od Intake z top airflow

Jaki parownik jest lepszy od Intake rta na single[…]

Atomizer większy niż 2 ml

Witam. Szukam jakiegoś atomizera dobrze oddającego[…]

Witam. Kilka lat temu... bodajże w 2013 roku, zaku[…]

Box na jeden akumulator

Witam, moja tesla dostała szoku pourazowego jak mi[…]