EPF
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
wertjacek pisze:A może ktoś podać wymiary dla KF 24mm z najmniejszym szkłem i z największym? plisss

Podaję wymiary dla Kayfuna z mniejszym "szkłem", większe jest wyższe o ok. 5mm.
średnica 24.03 mm
wysokość bez ustnika i bez konektora - 32,9 mm
wysokość z ustnikiem , bez konektora - 42,5 mm

PS: @Krasnal45 - Heniu, dzięki za miłe słowo :beer: Jak Cię znam, to parownik w Twoim stylu, typowy Kayfunek :)
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2019, 17:16 przez Nałóg Totalny, łącznie zmieniany 1 raz.
By wertjacek
Mam pytanie o rozstaw śrub do mocowania grzalek w wersjach 22mm i 24mm.Czy dobrze rozumiem że w obu jest identyczny?
Awatar użytkownika
By Shelby
@Superlux Fajna recenzja i super porownanie do pozostalych czajnikow z tego gatunku *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Darek1966
Może któryś z szanownych kolegów wyjaśni mi dlaczego w tym kajtku nie czuję mocy lq, cholerka szlak mnie trafi grzalka niżej grzalka wyżej i nic w innych parownikach ta sama grzała i spoko a tu ni cholery
By wertjacek
Darek1966 pisze:Może któryś z szanownych kolegów wyjaśni mi dlaczego w tym kajtku nie czuję mocy lq, cholerka szlak mnie trafi grzalka niżej grzalka wyżej i nic w innych parownikach ta sama grzała i spoko a tu ni cholery

a te inne parowniki to MTL?
Mam liquid około 3,5 ml nikotyny ,na Corolla 1.5 też nie czuję mocy lq a na Gear Styled aż mnie przytyka jak se zrobię mocniejszego bucha.
By wertjacek
ta plastikowa śrubka w pinie to chyba do regulacji przepływu powietrza jest jak sądzę.Może popatrz przy innych ustawieniach.Nie wiem czy to ma znaczenie przy mocy lq ale przetestować warto.
Awatar użytkownika
By Darek1966
Tak ta srubka jest do regulacji AH i próbowałem z mizernym skutkiem, chyba się pozbędę tych kajtkow
By wertjacek
No nie gadaj,a ja dopiero co zakupiłem i będę zmuszony czekać dośc długo :D Kurde
Awatar użytkownika
By Darek1966
Na co czekać? Jeśli nie dojdę do tego jak z tym oddawaniem mocy lq to hmmm, smaczek oddaje rewelka AH też ok tylko ta moc, wapuję 12 mg a tu jak 6 smakuje
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
wertjacek pisze:Mam pytanie o rozstaw śrub do mocowania grzalek w wersjach 22mm i 24mm.Czy dobrze rozumiem że w obu jest identyczny?

Na 99% dobrze myślisz. Baza w wersji 24mm jest mała (jak w K3 mini) i nie wyobrażam sobie, żeby w wersji 22mm mogła być mniejsza. Zresztą unifikacja produkcji raczej nie pozwala na zbytnie kombinowanie i zapewne dali tą samą bazę, żeby jak najbardziej ograniczyć koszty, parownik w sumie drogi nie jest.
By wertjacek
Nałóg Totalny pisze: Baza w wersji 24mm jest mała (jak w K3 mini) i nie wyobrażam sobie, żeby w wersji 22mm mogła być mniejsza.

No ja miałem nadzieję że w wersji 24mm jednak będzie większa baza,ale na YT widziałem porównanie baz i wyglądały identycznie,stad moje przypuszczenia że zastosowali jeden rodzaj baz.
Awatar użytkownika
By Superlux
Wyobraźcie sobie że w międzyczasie zamówiłem sobie drugiego Kf lite...tylko z innego sklepu - 3f... China e-packet, szybsi niż holenderska dorożka ( która jest moim prywatnym faworytem ). 11 dni i jest w domu. 3go kwietnia zamówiłem też czarnego z YFTK żeby był do pary ze srebrnym w tym najpopularniejszym sklepiku a tego z 3f....to tylko tak wcześniej dla sprawdzenia, po taniości żeby sprawdzić czym się różni szmelc od uznanego klona :wink: Gdybym zamawiał dzisiaj...to zmieniłbym sklepy :mrgreen:

I uwaga - parownik 22 mm + zestaw powiększający do 4 ml ale i samo szkiełko i większy bell tank wraz przedłużką czyli full wypas zestaw - 3 w 1. To wszystko za 9, 79 usd :mrgreen: . Nie wiadomo kto sklonował, niestety ale czy ktoś lubi czy nie na pudełku i na parowniku ( dripie ) są znaki firmowe Svoemesto.
Śrubka do sterowania AH jest metalowa a nie plasticzana jak w klonie YFTK którego również jestem szczęśliwym posiadaczem. Zrobiłem kilka testów po wstępnym umyciu - wszystko gra i huczy, w działaniu zero różnicy. Na plus dla YFTK jest tylko to że ta stal być może jest jakaś taka szlachetniejsza chociaż może to tylko złudzenie bo praktycznie niczym się nie różnią a ja szukam jak głupi żeby tylko do czegokolwiek się przyczepić. :zakrecony. ( dlaczego przepłaciłem :lol: ), poza tym 1:1. Na minus to że za podobny zestaw YFTK zapłaciłbym 3 razy więcej. Także jest ciekawa alternatywa chociażby dla tych którzy nie lubią przepłacać, tylko po prostu chcą przetestować i np puścić dalej ( ja nie puszczę :lol: ). Mogłem ja głupi dokupić jeszcze jeden zestaw powiększający do tego pierwszego którego zanabyłem wcześniej i miałbym wszystko w jednej paczce ale dorzuciłem inne duperele. Poprawię innym razem.
Teraz wskoczył już do dłuższej kąpieli, odmoczy się ze 2 - 3 dni z odrobiną chemii i będzie chodził jeszcze lepiej :wink:

Pozdrófffka

:drinkb
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2019, 22:07 przez Superlux, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Superlux
Darek1966 pisze:Może któryś z szanownych kolegów wyjaśni mi dlaczego w tym kajtku nie czuję mocy lq, cholerka szlak mnie trafi grzalka niżej grzalka wyżej i nic w innych parownikach ta sama grzała i spoko a tu ni cholery

Nie wiem, ja czuję. Mam mieszanki - 1.2...dalej 3, 3.5 i 12 mg. Ja czuję różnicę, nie taką jak w moim Dvarwie bo tam to lepiej zejść z tą mocą ( u Węgra jest odwrotnie niż w Twoim Kajtku - 3ka uderza jak 6ka albo i więcej ). Może nie jest to ogromny skok ale ja tego wielkiego skoku pomiędzy 1 a 3 mg nie czuję także na Kf Prime, By-ka v6, By-ka v8...może te ruskie i ...białoruskie już tak mają :lol: ale kiedy wrzucę 12kę to już nie ma bata, wyrywa mnie z butów nawet na tych łagodniejszych parownikach. Jednak ja osobiście różnicę w mocy liquidu na Kf lite naprawdę wyczuwam.

Awatar użytkownika
By Darek1966
Witajcie, jeśli ktoś jest chętny na wymiankę kf lite 2019 24 mm czarny z adapterem i baniakiem na 5 ml za srebrnego aresa to chętnie się wymienię :-D
Awatar użytkownika
By Superlux
Widziałem że wystawiłeś na bazarku, błyskawica :ulan . No ale jak nie podchodzi to nie ma rady, nie ma się co cackać.

Ja nie, ja to już w ogóle zrezygnowałem z parowników 24 - 25 mm. Tylko 22 mm na stanie, z jednym wyjątkiem ale to tylko kwestia dni. Poza tym Aresa ( a też był srebrny :lol: ) porzuciłem już dawno temu , chyba jakieś 2-3 tygodnie po zakupie...nie zrozumieliśmy się, no i smak dla mnie nie ten. Dużo bardziej podeszła mi duża Syrenka v2 ale używam już tylko tej mniejszej 22ki ,
ta 24 mm jako ostatnia z tych grubasków ...pójdzie na prezent. Pomimo tego że to chyba też grubas i w dodatku dtl to Blitzena lub coś podobnego może kiedyś jeszcze przytulę, raz na rok - półtora daję szansę dopłucniakom ...i zawsze ten sam koniec *BLUSH* . Może kiedyś się uda :mrgreen:

Awatar użytkownika
By Darek1966
Ja nawet nie podchodzę do dl nie moja bajka, ten wystawiony poszedł, ale mam jeszcze jeden na wymiankę
Awatar użytkownika
By Superlux
Jeden dtl raz na rok - półtora to tylko taka zabawa, pobawię się przez tydzień...puszczę kilka chmur i bye bye. Dłużej się chyba nie ostanie ale od czasu do czasu można spróbować czegoś skrajnie innego. Ja jestem mtl-owym naziolem, dla mnie Wotofo Serpent Mini czy Kf v5 to już są straszne dtl-e :lol: więc trzeba spróbować czegoś jeszcze straszniejszego. Kiedyś lubiłem horrory :mrgreen:

Awatar użytkownika
By Krasnal45
Oj tam, w K5 na najmniejszej dziurce próbując DTLa, też można się żylaków nabawić za uszami.
Smok Strick Prince

Witam, posiadam Smok Stick Prince od jakiegoś mies[…]

GeekVape Aegis 100w

Ponieważ dostałem prośbę o opisanie tego moda, a […]

Nowe zasilanie - jakie?

Czołem. Istick Eleaf 20 i 30 W umierają. Niestety[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]