EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ivecti
#1879359
Witam. Jestem posiadaczem Smok X-Cube Mini wraz z TFV8 Baby. Od momentu wymiany grzałki zepsuł mi się software. Na początku źle wykryło grzałkę (0.18 Ohm zamiast 0.15 Ohm) a po wyłączeniu nie da się już go ponownie uruchomić. Ekrany SMOK i TL75 wyświetlają się około 2 minut, a następnie BOX gaśnie świeci ledami i gaśnie. RAZ udało mi się zainstalować nowy software, po czym działał, ale po wyłączeniu ponownie go "wywaliło". Teraz po podłączeniu do komputera niestety nie wykrywa mi go, bo pokazuje błąd sterowników, a program do aktualizacji oprogramowania nie wykrywa urządzenia. Rozkręciłem go, wyczyściłem i później się normalnie odpalił. Po wyłączeniu i podłączeniu atomizera znowu się nie odpala.
NIC nie jest przepalone, znajomy z vape shopu go sprawdził i powiedział, że po prostu elektronika padła. Jednak ciągle mam nadzieje, że da się go uratować.
Dzięki i pozdrawiam.
By ivecti
#1879383
Niestety nie ma juz takiej możliwości. Właśnie zrobiłem mu kąpiel izopropylenową. Przy włożeniu do alkoholu niebieska smuga (mam taki w sumie niebieski liquid) i widze ze kabelek przy atomizerze przerwany lekko (nie wszystkie wiązki się stykają)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.