EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Ewa Pe
#1872460
d1roman pisze:
Ewa Pe pisze:Spłukana jestem

Może masz kota perskiego? Z niego futro się też nadaje.
Proszę, nie żartujcie sobie ze mnie. Proszę.

Kupiłam muji na e-dym.pl skąd mam swojà teslę i kylin. Od kilku dni u mnie wielki nieogar, bo mam co wieczór gorączkę i boli mnie gardło

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1872475
d1roman pisze:
Ewa Pe pisze:Spłukana jestem

Może masz kota perskiego? Z niego futro się też nadaje. :lol:


tylko perskie sie nadają ? bo jak nie to moj najmniej przydatny domownik właśnie zyskał odrobinę walorów przydatności po za spaniem i jedzeniem no i napier*%^*&^ w nocy i rano zeby go wypuścić ;p
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1873067
Nie wiem jakie masz grzałki. Wydaje mi się, że to kwestia tego, że masz kupę żelastwa. A rozgrzać jakoś się musi. Opcjonalnie dajesz za dużą moc na grzałkę.
Kylina nie miałem (a na zdjęciach kontroli liquidu nie widzę), więc strzelam na ślepo, że za mało waty/źle ułożona. Ale tu lepiej podpowie któryś z kolegów.
By Ewa Pe
#1873073
Grzałka sub omowa, kanthalowa, oczywiście clapton, a dałam 0.28 watów. Może rzeczywiście wina waty... Nie umiałam wpakować dużo waty. Mam ciasną grzałkę że tak powiem

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1873080
Ewa Pe pisze:dałam 0.28 watów

Albo 28 watów, albo 0.28 oma.
Ewa Pe pisze:Nie umiałam wpakować dużo waty. Mam ciasną grzałkę że tak powiem

:D
Że tak powiem, wszyscy mamy grzałki mniejsze od literatki. Obejrzyj na "jutube" jak to powinno być zrobione. Filmów z watowania Kylina powinno być sporo, to popularny parownik.
By Ewa Pe
#1873083
Cinmar pisze:
Ewa Pe pisze:dałam 0.28 watów

Albo 28 watów, albo 0.28 oma.
Ewa Pe pisze:Nie umiałam wpakować dużo waty. Mam ciasną grzałkę że tak powiem

:D
Że tak powiem, wszyscy mamy grzałki mniejsze od literatki. Obejrzyj na "jutube" jak to powinno być zrobione. Filmów z watowania Kylina powinno być sporo, to popularny parownik.
Zmieniłam na 28 watów i chmura jest lepsza. dziękuję! Jak będę w większym mieście przejazdem to dam sobie zainstalować tytanową grzałkę i więcej waty. Teraz mi już nie pluje.

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1873100
W Twoim parowniku grzałka powinna być w równych odstępach do otworów podających powietrze - czyli zamocowana prosto, bez żadnych ukosów. Jeśli zaś chodzi o ułożenie w nim waty to najpopularniejszą metodą jest włożenie jej w kanały i przycięcie mniej więcej na wysokości połowy śrubki, tak, aby po skręceniu parownika nie wystawała z kanałów na zewnątrz. Wyprostuj grzałkę i spróbuj założyć watę w opisany sposób.
By Ewa Pe
#1873119
Kiedyś kupię. Teraz muszę się zadowolić tym, co mam. Chińskie baterie mnie wpieniają, poza tym nie majà płaskich końcówek a słyszałam z reddit że muszą. Nie stać mnie na dobre stabilne baterie... :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
By Ewa Pe
#1873269
Wyszłam na 2 godziny na 2 stopnie na plusie i opór w omach mi się przestawił na powyżej 1. Wtf? Jestem już w domu, tesla się rozgrzała ale opór nadal taki sam...

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873272
Ewa Pe pisze: opór w omach mi się przestawił na powyżej 1.

A ile miałaś przed wyjściem?
By Ewa Pe
#1873274
Już mi się naprawiło, ale przed wyjściem miałam 0,30 ileś a po wyjściu na 1,5h nie zdążyłam rozgrzać tylko musiałam wyjšć do mamy bo wröciła z pracy i chciała mi coś kupić do jedzenia i po spacerze miałam nadal poniżej 1 oma, potem w domu zrobił sie powyżej. Teraz jest 0,62 i jest ok

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1873278
Ewa Pe pisze:To jednak będę musiała zbierać na watę muji :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka



Ewa Pe pisze: Nie stać mnie na dobre stabilne baterie... :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka


Skąd miałaś pieniądze na tesle i kylina skoro Cię nie stać ani na ogniwa, nie mówiąc już o wacie? :roll:
By Ewa Pe
#1873279
kangaroo pisze:
Ewa Pe pisze:To jednak będę musiała zbierać na watę muji :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka



Ewa Pe pisze: Nie stać mnie na dobre stabilne baterie... :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka


Skąd miałaś pieniądze na tesle i kylina skoro Cię nie stać ani na ogniwa, nie mówiąc już o wacie? :roll:
Wyżebrałam od starszych, szczerze mówiąc, od mamy bo miała pierwszego wypłatę to na mikołajki dostałam, że tak powiem. Watę mam już ale ogniwa kupię jak sama będę miała pieniądze...

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1873283
Z czego sie śmiać, każdy z nas tutaj ma jakieś zaburzenia jedni psychiczne drudzy snu, jeszcze inni w oddawaniu moczu jak to mówią nie ma ludzi zdrowych, są tylko nie diagnozowani

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873284
Ewa Pe pisze:Wstyd mi o tym mówić, żyję z zasiłku... :'((( u rodziców... Mam zaburzenia mentalne i rentę socjalną. Śmiejcie się ile chcecie, dalej.

Nie bierz tego do siebie, osobiście. My tak mamy :wink:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873292
Ewa Pe pisze:
xan pisze:A ogniwo po paru zaciagnieciach? Na ilu W wapujesz i jakie masz ogniwo ?
Jakieś chińskie...

Ale na jakiej mocy wapujesz?
By Krasnal45
#1873293
Ewa Pe pisze:
xan pisze:A ogniwo po paru zaciagnieciach? Na ilu W wapujesz i jakie masz ogniwo ?
Jakieś chińskie...

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka

Radziłbym Ci przestać go używać i oddać do punktu utylizacji.
By Ewa Pe
#1873299
bulit73 pisze:
Ewa Pe pisze:
xan pisze:A ogniwo po paru zaciagnieciach? Na ilu W wapujesz i jakie masz ogniwo ?
Jakieś chińskie...

Ale na jakiej mocy wapujesz?
Próbuję naprzemiennie 43 albo 28 w

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873302
A możesz wrzucić zdjęcie tego akumulatora?
By Maskota
#1873306
5800mAh niezła ściema

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Zapożyczone z innego forum;
Pierwszy test to rozładowanie ogniw stałym prądem o wartości 1A do napięcia 3V.

Ultrafire z napięciem początkowym 3,99V osiągnęło 610mAh
Ostatnio zmieniony 05 gru 2018, 22:05 przez Maskota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873307
Maskota pisze:5800mAh niezła ściema


To jest najmniej ważne, realnie mają 2000mAh. Nigdzie nie mogę jednak znaleźć maksymalnego prądu ale obawiam się, że nie jest za duży.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.