EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Empowered
#1856976
Kupiłem swojego e papierosa kilka dni temu,wcześniej normalnie działał ale od około 1 dnia nie uruchamia sie,a gdy go podłaczam do ładowania dioda raz mrugnie i e papieros sie nie ładuje.POMOCY!!!
By dexnoxtious
#1856985
Stwierdzam że umarł bo jest martwy.
A tak na poważnie to podaj jaki to model, czy coś się stało, jak był transportowany, używany itd, bez tego ciężko coś stwierdzić, no chyba że to epapieros marki epapieros model epapieros :)
Awatar użytkownika
By e_sat
#1857092
Już dawno uważałem, że pierwsze posty powinny przechodzić okres karencji albo w ogóle osoby chcące korzystać z tego forum, przejść jakiś test, po którym mogłyby zadawać pytania. Dzisiaj na tym forum znalazłem kilka takich tematów, po których osoba je wrzucająca nie odzywa się, bo pewno nie wie, gdzie ten temat wrzuciła, w ogóle nie oczekiwała na odpowiedź, ma to wszystko w d.... W ogóle dałbym czas oczekiwania na przystąpienie do forum osobom ( które się zarejestrowały ) około 1 miesiąca ;)
Pamiętam jak co dnia zaglądałem na to forum w 2013 roku, miesiąc albo dwa...Zakupiłem e-papierosa i zarejestrowałem się tutaj, potem zaznajomiony z prawie wszystkimi działami tego forum zacząłem zadawać pytania, a jeśli nie to wertowałem forum, by najpierw znaleźć odpowiedź...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.