EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By zubek59
#1842989
Witajcie:) Po problemach z Kayfun V5 (brak smaku) zdecydowałem się na fabryczne grzałki. Kupiłem 0,7, 1,5, 1,6, 1,8 Aspire do Nautilusa 1/2.
Nie wiem w czym problem ale każda grzałka psuje się po kilku godzinach. Wczoraj w jeden dzień poszły mi 2 grzałki (30 zł ). Grzałki używane zgodnie z zasadami, zakraplane, odczekane itp. Wydaje mi się, że to może być wina premixów. Próbowałem na innym parowniiku GeekVape Illusion Mini, Aspire Atlantic II - grzałki 0,15, 0,6 od SMOKA - to samo. Grzała 0,5 Triton - to samo. Grzałka 1,8 Triton - brak smaku i spalenizna po kilku ml. Kiedyś grzała wystarczyła mi na tydzień - teraz to już nawet nie jest loteria, to jest porażka:)
Może ktoś miał ostatnio podobne problemy. Na razie będę testował z liqudami firmowymi i dam znać czy problem zniknął:)
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1842993
Wapuje premixy Virtusa na Tritonie 2 grzałka 0,5 Clapton chmurzy się zacnie.

Wytapane z Tapatalka
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1843003
e-Jacek pisze:Wapuje premixy Virtusa na Tritonie 2 grzałka 0,5 Clapton chmurzy się zacnie.

Wytapane z Tapatalka

U mnie tak samo :D Wapuję na 40 W. Grzałka do wymiany jest po przerobieniu około 40 ml liquidu. *SMOKEKING*
Natomiast kolega używa grzałek Aspire 0,4 oma od Tritona, na Melo 3 Mini i też jest zadowolony. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By e-Jacek
#1843032
Gabriel pisze:
e-Jacek pisze:Wapuje premixy Virtusa na Tritonie 2 grzałka 0,5 Clapton chmurzy się zacnie.

Wytapane z Tapatalka

U mnie tak samo :D Wapuję na 40 W. Grzałka do wymiany jest po przerobieniu około 40 ml liquidu. *SMOKEKING*
Natomiast kolega używa grzałek Aspire 0,4 oma od Tritona, na Melo 3 Mini i też jest zadowolony. *CZAJNICZEK*


U mnie idą 3 na miesiąc ale wapuje tylko na zewnątrz ( w domu zakaz ) Tak myślałem zmienić na kompatybilne za mniej $ ale claptona od Aspire to raczej nic nie przebije

Wytapane z Tapatalka
By zubek59
#1843071
Używam już ponad dobę 1,8 w Nautilusie 2 i chyba znalazłem przyczynę. Wapowałem premix HALO 50/50 VG/PG i zero problemów. Cały czas słychać było delikatne strzelanie, grzałka działała prawidłowo. Postanowiłem spróbować premixu innej firmy 70/30 VG. Po zalaniu "strzelanie" zniknęło. Spalenizna po niedługim czasie. Moc 10 W według zaleceń (od 10 do 13 W). Jak ktoś będzie miał kiedyś podobny problem to polecam zmniejszenie VG,
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.