EPF

Shake and Vape
Awatar użytkownika
By pfate
Testuje wlasnie Cranberry Yoghurt, dodalem 40ml 12mg 60/40 VPG. Moim zdaniem bardzo smaczne. Czuc jogurtowy aromat z nuta zurawiny, czyli to czego oczekiwalem. Cena w stosunku do ilosci wspaniala. Macie jakies swoje doswiadczenia z ta firma?
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Kupiłem camel flowers.
Jak na tą cenę to bardzo smaczne. Oczywiście czuć lekką chemię, ale mniej niż w kaktusie MA.
Wapowałem 3x droższe, a znacznie gorsze liquidy od tego.
By tomasz_p13
caramel cookie -ładnie ładnie, delikatnie i nie bije chemią, wanilia nie jest jakoś nachalna, mógłbym to śmiało lać do codziennego wapowania przez kilka dni
stosunek cena/jakość wysoko, czekam na kolejne smaki, od razu nie chciałem ładować $$$ w niesprawdzoną markę
Awatar użytkownika
By tabacznik
Właśnie testuję Toffee Cookie. Dałem 30ml 12mg 60/40 VPG i niestety czuję, że to stanowczo za mało. Jednak to co zaleca producent będzie w sam raz. Co do smaku. Tofi wyczuwalne, nie jest jakieś chemiczne, ale brak 10ml bazy powoduje drapanie w gardle.
By tomasz_p13
@tabacznik jeśli próbujesz od razu po wymieszaniu to daj mu jeszcze dzień/dwa po dolaniu na przegryzienie, może nie będziesz musiał dolewać kolejnych 10ml bo "drapanie" zniknie
Awatar użytkownika
By tabacznik
@tomasz_p13 W sumie racja. Zakupiłem jeszcze premixy Hipzz Freeze i one w sumie 1h po wymieszaniu i wytrzęsieniu są ok i nic nie drapie. Póki co tofi może i postać tydzień :) Dzięki za podpowiedź.
Awatar użytkownika
By Julia
Cena promocyjna (zakładam że kupiliście w najlepszym w ciągu ostatnich dwóch dni). Podskoczy:)
Ja kupuję bez promocji po 30zl. Co za 80ml i tak jest bardzo atrakcyjną ceną. Dolewam tylko 20ml. Nic nie gryzie. A ja wrażliwa na to. Przynajmniej moje dwa smaki.
Strawberry shake - truskawka z poziomką (mój ulubieniec) i Happy Day - truskawka z biszkoptem (cholera wie czy to biszkopt ale jest smaczne).
Oczywiście kupiłam resztę smaków z okazji promocji.
Czy ktoś ma Apple pie? Są tam jakieś przyprawy poza jabłkiem i ciastem?
Awatar użytkownika
By erbis
Julia pisze:Czy ktoś ma Apple pie? Są tam jakieś przyprawy poza jabłkiem i ciastem?

Odrobina cynamonu.
Awatar użytkownika
By Julia
Powiedz proszę jak Wy otwieracie te butle...
Ja nie daje rady. Kończy się masakrą.
Byłoby miło gdybym nie musiała podkładać bomby a potem przelewać do własnych butelek:)
Awatar użytkownika
By stargate12
Julia pisze:Powiedz proszę jak Wy otwieracie te butle...
Ja nie daje rady. Kończy się masakrą.
Byłoby miło gdybym nie musiała podkładać bomby a potem przelewać do własnych butelek:)

Pani kochana bierzesz sobie nożyk (scyzoryk lub bardzo cienki) i delikatnie podważasz te dziadostwo ze tak ujmę aż wyskoczy ^^
Awatar użytkownika
By Julia
Panie Kochany!
Tak robię i dupa blada... Po 20 minutach wpadam w szał. Wciskam klucz cienki w dziubek i wyłamuje całość krzycząc bardzo głośno:)
Może mam za mało siły albo za małą dłoń żeby tak dużą flaszkę złapać pewnie. Nic mi się tam nie jest w stanie wcisnąć. Próbowałam wszystkiego co mam.
Awatar użytkownika
By pfate
To prawda, ze bardzo ciezko je otworzyc. Ja to robie nozykiem do obierania i jakos dziala.
Awatar użytkownika
By tabacznik
Julia pisze:Panie Kochany!
Tak robię i dupa blada... Po 20 minutach wpadam w szał. Wciskam klucz cienki w dziubek i wyłamuje całość krzycząc bardzo głośno:)
Może mam za mało siły albo za małą dłoń żeby tak dużą flaszkę złapać pewnie. Nic mi się tam nie jest w stanie wcisnąć. Próbowałam wszystkiego co mam.

Dla mnie żona otwierała właśnie. Lekko podważała do okoła małą "kartą na punkty" zajeło jej to ok 1 min. Ja później musiałem otworzyć drugi raz aby dolać troszkę bazy (jednak) i użyłem nożyka
, chwilę mi to zajęło ale poszło :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Co do butelek... Mam kilka tego typu, ale ta z virtusa za cholerę nożykiem/scyzorykiem/śrubokrętem nie chciała puścić... W końcu kombinerkami się udało.
Awatar użytkownika
By Julia
Jak złapałeś kombinerkami?
Ja zawsze wyłamuje w tym rozmiarze dziubek....
Awatar użytkownika
By pfate
Camel Flowers oceniam slabo, zwyczajny tani kaktus, spodziewalem sie czegos innego po bardzo pozytywnych wrazeniach po Cranberry Yoghurt.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Normalnie za dziubek i do góry ciągnąłem. Na boki można wyłamać
Awatar użytkownika
By pHarel2403
SOUR RASPBERRY ktoś próbował już? Malina jest mocno wyczuwalna czy słabo? Czekam na przesyłkę już wieczność... :oops:
Awatar użytkownika
By stargate12
Ja akurat mam taką butelkę Obrazek

Wciskam scyzoryk w szczelinę
Obrazek

nastepnie podważam nie po szerokości tylko długości scyzoryka i wychodzi ten dzyndzel.
Awatar użytkownika
By skiati
Do otwierania najlepsze są SZCZYPCE ZACISKOWE MORS'A :mrgreen: Domniemam, że w zamyśle autora wątku był opis smaków, a nie czym otworzyć "flachę".

Witam mam pytanie bo chciałbym zrobić własnego box[…]

Na forum są dwa temat o PA, ale opinii o aromatach[…]

Tym razem bez kryzysu

Miło, że poprzedni wątek został usunięty. Dziś wyb[…]

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ko[…]