EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By scandal
#1801033
Od co najmniej kilku lat używam jednego zestawu: ASPIRE CE5-S BVC CLEAROMIZER do tego grzłaki 1,8 om tradycyjna bateria ego. Wszystko było dobrze przez cały ten czas - od jakichś 2 miesięcy mam problem po kupnie nowych grzałek aspire bvc. Nie mogę w ogóle vapować, z papierosa wydostaje się tylko ogromnie śmierdzący, geyzący posmak. Jak kiedyś przy grzałkach sznurkowych gdy było za mało liquidu. Tylko chyba jeszcze gorzej. Kiedyś taki problem też sie zdarzał, ale raz na 20 grzałek a nie przy co drugiej. Czy to grzałki aspire ostatnio się zepsuły, czy jest problem w tym konkretnym egzemplarzu clearomizera? Bo wydaję coraz więcej na grzałki a coraz mniej mogę z tego korzystać. Na pewno problemem nie jest to że za krótko było zalane przed paleniem bo i po całej nocy ten gryzący dym nadal jest.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1801047
Na tą przypadłość nie ma rady. Jak jeszcze z grzałkami idzie sobie radzić i są na to dowody na tym forum, to z użytkownikiem bez mała już nie.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1801053
Po całej nocy gryzący dym nadal jest...
Może trzeba taką grzałkę dobrze nasączyć liquidem przed eksploatacją? Odczekać z kwadrans...
Przesmrodzona, zbobrowana taką pozostanie. @PucH2 już to mniej :wink: więcej opisał.
Awatar użytkownika
By scandal
#1801059
Ok. Przez dwa lata mój mózg działał w miarę poprawnie i umiałam założyć i używać grzałkę. Teraz jestem kretynką i od dwóch miesięcy po prostu zapomniałam jak to się robi. Rozumiem.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1801064
Masz własnego dilera grzałek. Tu przychodzisz pytać się czy jest on OK? W przerażającej większości znamy odpowiedź na twoje pytanie i grzałki robimy sami. Ta mniejszość ma takie same pytania jak ty.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1801068
scandal pisze:Ok. Przez dwa lata mój mózg działał w miarę poprawnie i umiałam założyć i używać grzałkę. Teraz jestem kretynką i od dwóch miesięcy po prostu zapomniałam jak to się robi. Rozumiem.

Nie denerwuj się. Szkoda nerwów. Ja przypuszczam że te grzałki są do bani. Nawet jestem skłonny powiedzieć że jest to specjalnie robione przez producentów aby wymusić na nas kupujących, zmianę sprzętu na nowszy i droższy. Lub Twoje grzałki chodź kupione legalnie przez ciebie, wcale nie muszą być oryginalne a zrobione przez jakiegoś podwykonawcę na dorobku. :D
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1801071
Może będzie nadużyciem ale napiszę...
Weź tą grzałkę i igłę, następnie igłą delikatnie spróbuj pogmerać w wacie, problem może tkwić w zbyt dużej ilości waty wokół spirali grzałki.
By Krasnal45
#1801073
@scandal Szacun że wytrwałaś przez te lata na tych egonach aż do dnia dzisiejszego. @PucH2 , @Tymon78 , @Gabriel , prawdopodobnie wszyscy zaczynaliśmy tak samo lub podobnie jak Ty, tyle, że w dzisiejszej dobie Ty zostałaś z tyłu. Co my Ci mamy dziś poradzić? Kup Spinera i Vivkę? To już historia i pogódź się z tym. Zabieraj się za lekturę forum, nadrabiaj zaległości i pytaj. Pomożemy...
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1801076
Czekałem kiedy się zacznie *BLUSH*...., sprawdź z tą igłą ( liquid być może źle nawilża grzałkę) ale suma sumarum - czas rozglądać się za czymś teraźniejszym. Ijust 2 lub "S" omijaj łukiem.
Awatar użytkownika
By rav64
#1803183
Modny czy niemodny, są nowsze i mam stadko zarówno zasilań jak i parowników na własne grzałki. Nadal jednak używam również Aspire CE5 BVC. Jak dla mnie nikt jeszcze nie wymyślił czegoś równie fajnego wiszącego na szyi w samochodzie i w pracy. Pico z Melo czy dowolnego innego moda z parownikiem ciężko nosić na szyi. Mam grzałki BVC z zapasów zrobionych jeszcze przed wejściem w życie ustawy wapowania dotyczącej i działają bez większych problemów. Poszukaj innego dostawcy grzałek. Rozbierz jedną z tych co źle działają i obejrzyj drut i watkę. Mogę podesłać jedną z moich zapasów dla porównania. Jest jeszcze możliwe, że liquid jest za gęsty ale zakładam, że go nie zmieniałaś.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.