EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1757683
Tak myślę, bo jednak dużo problemów ludzie z xiaomi mi5s plus zgłaszają. Do tego tylko rok gwarancji i brak LTE 800.
Zresztą gdy obejrzałem filmiki z otwarcie Mi5s plus to trochę się zniechęciłem. Szkoda bo Miui bardzo fajne jest, ale cóż jednak fon minimum rok czy półtorej musi wytrzymać.

在屏幕上用手指
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1757700
szperaczz pisze:No i wybór padł na całkiem innego fona :kulam
Z Europejskiej dystrybucji z 2 letnią gwarancją door to door i szybka dostawa z magazynu w Polsce. Jakość zdjęć nie ustępuje S7 przynajmniej jak na moje oko.
Cena przystępna bo 439€ do tego przesyłka szybka 9.99€ i szkło z etuii 29€ więc przez PayPal ~ 2200 pln :D

A zwycięzca to OnePlus 3T :yoda
Jutro rano jak kartę z PayPal połącze zamawiam. Powinien dojść do piątku więc napiszę coś więcej ;)

在屏幕上用手指


Brata szwagier dziś go dostał ;) szkoda, że miesiąca nie poczekałeś na OnePlus 5
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1757706
Czy ja wiem? Nowe smartfony OP oscylują w granicach 1600-1900zl. Bardziej martwiłbym się o poślizg w terminie wprowadzenia na rynek (co im się zdarzało często) w każdym bądź razie mam OP1 ( jako jeden z 10 pierwszych Polaków), przeżył bardzo wiele a wciąż działa. Jeśli 3T jest tak wytrzymały to nawet dziecko może nim rzucać ;)

Brata szwagier zamawiał w piątek, a dziś dotarł (standard shipping), więc zastanów się czy warto dopłacać 10E do express.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1757736
Już zamówiony z standardową wysyłką, więc 10€ w kieszeni. Do piątku by nie doszedł więc szkoda przepłacać.
Z etuii i szkłem wersja 64GB 2112pln płatność PayPal, więc jest dobrze :D


在屏幕上用手指
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1759199
Powiem tak, miażdży suty jak na razie *TAK*
Możliwość konfiguracji i szybkość działania zostawia Samsunga daleko z tyłu no i jeszcze Dash bajka.

在屏幕上用手指
Awatar użytkownika
By sikor370
#1761401
Nie płaćcie kartą... bo ok. 100zł w plecy :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1761478
Lichu bez spiny.
Już dawno chinole prześcignęły Samsunga i inne marki.

Jak na rynek wchodził OP1 to już był najlepszym smartfonem a sporo tańszy. Jedynie sony miało lepszy aparat.
Nie sądzę, by teraz wraz ze zmianą modeli było inaczej ;)
Awatar użytkownika
By sikor370
#1761480
Ten samsung S7 Edge słaby chyba nie jest bo wszyscy youtuberzy do niego porównują... Ale OnePlus przebija wszystkich ceną jak na swoje możliwości.
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1761488
szperaczz pisze:IPhon to stan umysłu, nie dziękuję postoję.
Widzisz ja znam kilka osób które odwrotnie, używały iPhonów i już słyszeć o nich nie chcą. Zresztą nie odpowiada mi ten system w telefonie i tablecie, jedynie komputer jest ok.

在屏幕上用手指


U wielu tak.
Mam już trzeciego iphone'a. 3G > 4 > 6 plus
W każdym miałem zrobiony jailbreak, czyli mozliwość instalowania aplikacji i wszelkiej maści tweaków poza Appstore (patrz Cydia, Appcake)
Zaznaczam, że bez jailbreak iPhone to porażka i nie kupiłbym nigdy. Zamordystyczna polityka Apple.
Ciekawostka:
System raz zainstalowany nie puchnie, nie zwalnia z biegiem czasu, co występuje w Androidzie.
System jest zoptymalizowany do urządzeń Apple, co powoduje, że mój 6 plus z dwurdzeniowym prockiem i 1 GB pamięci jest szybszy od 4 rdzeniowego Snapdragona z 2 GB RAM.
Oczywiście miałem w międzyczasie jakie Samsungi, Xperie i nigdy więcej Androida.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1761491
LICHU pisze:A miałeś samsunga, że tak piszesz?

Zawsze miałem Samsunga. S7 też się bawiłem i OnePlus 3T imo jest dużo lepszym wyborem.

在屏幕上用手指
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.