EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By 93omega
#1707170
Niestety w modach zagranicznych jest zamknięty temat dotyczący Cubisa Pro w którym była poruszana kwestia wadliwości tego modelu także napisze tutaj dla potomnych.

8 sierpnia złożyłem w punkcie w którym kupiłem zestaw Evic VTwo Mini + Cubis Pro reklamację dotyczącą atomizera, a dokładnie jego niewłaściwego działania. Opis wady dałem bardzo prosty:

"Przy użytkowaniu grzałki 0,3ohm Notch Coil powyżej mocy 40W parownik nagrzewa się do wysokich temperatur oraz pluje gorącym liquidem.
Przy grzałce 0,5ohma dzieje się podobnie poza rosnącą temperaturą parownika.
Grzałka 1.5ohm nie sprawdzana."

Myślę, że zamiast się tak rozpisywać mogłem po prostu napisać, że "atomizer nie działa prawidłowo z podzespołami dedykowanymi do tego urządzenia przez producenta, pluje liquidem, nagrzewa się do wysokich temperatur co nie jest normalne" i też by przeszło pozytywnie.

Niby niewiele, a jednak reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, ale dzisiaj musiałem osobiście do nich zadzwonić bo po 14 dniach zapisanych w zgłoszeniu reklamacyjnym była cisza. Zaproponowano mi wymianę atomizera na inny o tej samej wartości, ale zaraz po oddaniu Cubisa Pro na gwarancję kupiłem Zephyrusa V2, bo nie mogłem sobie pozwolić na ponad 2 tygodnie bez atomizera. W związku z tym zaproponowałem, że po prostu zrobię u nich zakupy o wartości Cubisa Pro, lub dopłacę różnicę jak zakupy będą większe (niestety opcja z bonem o wartości 99zł nie weszła w grę ponieważ takowych nie mają i nie używają).

Nie przypuszczałem, że pójdzie tak łatwo ale widocznie nawet oni sobie zdają sprawę z tego czym jest Cubis Pro. Największemu wrogowi bym tego nie polecił.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.