EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By domekrap
#1582120
rotarski pisze:Witam,
moja córka nie chodzi, praktycznie nie siedzi (obecnie "prawie" siedzi i nie dłużej niż godzinę, bo siedzenie sprawia jej ból), na pewno nigdy nie stanie na własnych nogach, natomiast pojawiła się szansa na to, że być może uda się ją posadzić na wózku inwalidzkim, co dałoby jej chociaż namiastkę samodzielności. Do tego niezbędne jest zlikwidowanie przykurczów (wyprostnych) w okolicach miednicy i kolan. Taką możliwość prawdopodobnie zapewni zabieg fibrotomii i późniejsza intensywna rehabilitacja. Fibrotomia to nowatorska metoda, zabiegi wykonywane są przez zespół lekarzy z Ukrainy, procedura ta jest kosztowna i oczywiście nie jest refundowana przez NFZ.
Do tej pory radziliśmy sobie sami, uznając że są osoby bardziej potrzebujące wsparcia ludzi dobrej woli, jednak teraz kiedy pojawiła się realna szansa na poprawę stanu Niny, uznaliśmy (nie bez oporów) że czas zwrócić się z prośbą o wsparcie.
Będziemy wdzięczni za najdrobniejszy gest.
Dziękuję serdecznie, pozdrawiam.

Ulotka informacyjna w PDF
Wizytówka Niny w Fundacji AVALON

ObrazekObrazek


Wiem że koledze nie honor zwrócić się o pomoc więc proszę wszystkich waperow i sklepów - pomóżmy
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.