EPF

Awatar użytkownika
By Kamal
SX Mini Q Class:
-> YiHi SX450
-> 200W
-> 2x18650

Obrazek
Awatar użytkownika
By agregat76
RahirX pisze:- support 0.0001 ohm coil resistance, hmmm...

Chodzi o dokładnośc odczytu rezystancji grzałki. Tak samo jest w ML Class
High Resoluton,support coil resistance to 0.0001.

Awatar użytkownika
By RahirX
A, takie buty :D Choć komentatorzy z YT pod tym filmem poszli moim tokiem rozumowania. Mea culpa i dziękuję za wyjaśnienie :)
Awatar użytkownika
By suvv
High Resoluton,support coil resistance to 0.0001.

Lepiej żeby tego dżihadziści forumowi nie widzieli bo na swoją modłę przerobią :)

Rzeczywiście ciekawi mnie cena...czy w tym temacie pójdą w stronę VaporFlaska czy może cena będzie do przełknięcia...
Awatar użytkownika
By talent
jak dla mnie najładniejszy z dotychczasowych boxów od Yihi.
Cena pewnie też minimum 250$ :D

Wysłane z mojego HM NOTE 1W
Awatar użytkownika
By RahirX
@suvv ze znajomością j. angielskiego u mnie nie najgorzej, a jednak specyfikacja w filmie wprowadza "delikatnie" w błąd nie tylko mnie.

@talent Wg. mnie wszystkie mody od yihi były udane wizualnie, jedyną zbrodnią estetyczną była ta tubka na dodatkowe ogniwo (do dziś mam koszmary) ^^, ale to tylko moje zdanie :)

edit: a jeśli o cenę chodzi, zaprawdę powiadam wam, że będę strzelał... 899zł (wiadomo gdzie)
Awatar użytkownika
By RahirX
Nie mogli go spaskudzić jakoś ? Nie mogli go zrobić tak aby był afunkcjonalny ?
Niech ktoś coś zarzuci, newsem, złymi recenzjami, cokolwiek ! Bo nie daj boże go zakupie jak się tylko pojawi w sprzedaży u nas !!!
Awatar użytkownika
By RahirX
Dyskutowałbym... Ale tylko dlatego, że nigdy nie miałem styczności z Dicodesem f2f, a z SXmini owszem jak najbardziej. Stąd bierze się moje zauroczenie...
Awatar użytkownika
By RahirX
Jeszcze nie miałem okazji używać TC, aczkolwiek wiem do jakich wykresów odwołujesz.
Awatar użytkownika
By agregat76
Info:
Statues of Q Class: We finished the first round trial production last week and improved some details this week. will start final trial production next week then be able to start send out the sample next week....
Awatar użytkownika
By Riccardo
Czerwony rządzi!

tinOFbeer pisze:Spójrz na wykresy w testach TC to będziesz wiedział o co chodzi.

Na szczęście wykresy to jedno, a świetne działanie w rzeczywistości to drugie. Nie zawsze mędrca szkiełko i oko…
Istick pico 75w

Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i[…]

Istick pico 75w

Witam jestem początkującym palaczem e-papierosów i[…]

Dobór nowego zestawu

Przymierzam się do kupna nowego sprzętu, dlatego p[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]