EPF
By Risto
#1629880
Szukałem jakiegoś śladu na forum o tym genesisie, ale nie znalazłem i dlatego chciałbym się podzielić bardzo skąpą wiedzą, którą znalazłem w internecie.
Wczoraj znalazłem informację o następcy słynnego genesisa Oz22 by Nuccio.
Jest to "Tanker 27" by Nuccio OZ Mods, który miał premierę w ubiegłym roku.
Ten genesis jest bratem bliźniakiem genesisów: NexGen, NexTiny oraz serii In'Ax by Athea, bo podobnie jak one ma centralne mocowanie knota.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na te mody były zapisy, a cena była bliska 200 Euro.
Informacji jest bardzo mało i wyczytałem gdzieś, że początkowo były problemy z przeciekami na konektorze, Producent zobowiązał się dosłać dobre izolatory.
Może ktoś słyszał więcej o tym genesisie, a może go ma lub miał?

Awatar użytkownika
By Thaniell
#1629898
Na oficjalnej stronie Oz Mods, nie ma ani słowa o tym parowniku. Co nie zmienia faktu, że można go spokojnie bez kolejek kupić w sklepie.
Awatar użytkownika
By donjohn
#1629949
saradonin pisze:Ciekawe czy odniesie równie spektakularny sukces jak Oz22... :kulam



Dżony!!! *SZUKAJ*

Nie bądź menta jenerał :lol: :lol: :lol: :lol: :cry:
Awatar użytkownika
By donjohn
#1630101
Thaniell pisze:Dżony za ile poszedł? za 100? :mrgreen: :kulam

Chyba ponad 100 :kulam
To jeden z moich najgorszych zakupów waperskich :cry:
Awatar użytkownika
By donjohn
#1630114
No od tamtej pory bardziej jestem uważny i nie słucham podjaranej publiczności ;)
Ale 250 dolcuf szkoda w uj Daniel :(
Awatar użytkownika
By se55ba
#1630203
Thaniell pisze:Dżony za ile poszedł? za 100? :mrgreen: :kulam


donjohn pisze:
Thaniell pisze:Dżony za ile poszedł? za 100? :mrgreen: :kulam

Chyba ponad 100 :kulam
To jeden z moich najgorszych zakupów waperskich :cry:

151 :D :D :D

Jest u mnie :D :P

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Awatar użytkownika
By donjohn
#1630299
se55ba pisze:
Thaniell pisze:Dżony za ile poszedł? za 100? :mrgreen: :kulam


donjohn pisze:
Thaniell pisze:Dżony za ile poszedł? za 100? :mrgreen: :kulam

Chyba ponad 100 :kulam
To jeden z moich najgorszych zakupów waperskich :cry:

151 :D :D :D

Jest u mnie :D :P

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem


Git niech Ci służy :mrgreen: , a Ja spróbuje zapomnieć :lol:
Awatar użytkownika
By se55ba
#1630300
Ja już zapomniałem :D

U mnie dwa setapy, dwa baniaki i cały czas podróżuje po kraju w obiegówce po znajomych :P

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Awatar użytkownika
By donjohn
#1630301
se55ba pisze:Ja już zapomniałem :D

U mnie dwa setapy, dwa baniaki i cały czas podróżuje po kraju w obiegówce po znajomych :P

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem

Elegancko - może się zgubi na poczcie :lol: - to byłoby piękne zakończenie tego :mrgreen:
By Risto
#1630403
Thaniell pisze:Na oficjalnej stronie Oz Mods, nie ma ani słowa o tym parowniku. Co nie zmienia faktu, że można go spokojnie bez kolejek kupić w sklepie.


Bo ostatni wpis na stronie "Nuccio Oz Mods" jest z kwietnia ub. r., a reszta jest owiana tajemnicą. Być może mają jakąś zamkniętą grupę i tam dyskutują o nim.
Faktycznie, że jest dostępny w jednym sklepie internetowym, a czy można go kupić w innych detalicznych, to tego się nie dowiemy. Był w takim amerykańskim sklepie "Vaporious", ale to był pre-order.

saradonin pisze:Ciekawe czy odniesie równie spektakularny sukces jak Oz22... :kulam
Dżony!!! *SZUKAJ*


A taki był ładny, bo australijski! :wink:
Ja pamiętał, że ktoś go tak zachwalał i polecał na tym forum.

donjohn pisze:
se55ba pisze:Ja już zapomniałem :D
U mnie dwa setapy, dwa baniaki i cały czas podróżuje po kraju w obiegówce po znajomych :P

Elegancko - może się zgubi na poczcie :lol: - to byłoby piękne zakończenie tego :mrgreen:


To możesz jeszcze na tym zarobić, ale musisz go dodatkowo ubezpieczać za 1 zł, a wartość wpisywać np. 1000 zł. Coś ok. 130 zł masz zagwarantowane, a jeszcze dodatkowo będą pieniądze z ubezpieczenia. Słyszałem z dobrego źródła, że jak przesyłka wejdzie na docelową pocztę, to ten urząd będzie sam proponował Ci odszkodowanie, żebyś wycofał reklamację.

BTW Albo to jest zbieg okoliczności, albo sam nie wiem, co myśleć.
Nuccio Oz Mods podaje swoją lokalizację w australijskim Brisbane. W tym samym mieście powstała w ub. r. firma komputerowa Oz Modz, a jej założyciel określa się jako PC Moder. To jest też artysta, podobnie jak jest to w przypadku twórcy Oz22 i Tankier 27 by Nuccio Oz Mods.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.