EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Timi
#1840704
Zwarcie w gnieździe.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1840712
Jeżeli box jest na gwarancji, to nie baw się w żadne naprawy, tylko zanieś go do reklamacji.
Awatar użytkownika
By Timi
#1840714
Pisałem wyżej, że komunikat "Ohm too low" mówi, ze masz zwarcie w gnieździe. Trzeba go wymienić.
Jednak we wcześniejszym poście piszesz o innych objawach, więc jak to jest?
By elitepro8
#1840716
Napisze wszystko od początku. Ładowałem sobie akusy, gdy chciałem już wziąć moda i powapować, włożyłem akusy i nagle poszedł dym i cały czas szło napięcie na grzalkę. Na akusie miałem lekko przerwaną izolacje co naprawiłem taśmą izolacyjną, gdy włożyłem akusy box włączył się bez problemów, gdy wkręciłem atomizer pojawił się komunikat Ohm too low.
Awatar użytkownika
By Timi
#1840720
No właśnie to jest precyzja wypowiedzi, logika i posługiwanie się nomenklaturą.
Godzina klepania i nadal wątpliwości.
Jeśli, jak to nazwałeś "dym" był parą z atomizera, to jeszcze nie ma nieszczęścia. Choć mogła również paść elektronika lub switch POWER.
Komunikat "Ohm too low" wskazuje na zwarcie w gnieździe, a jeśli pojawia się po wkręceniu atomizera, to zwarcie może być również w atomizerze.
Myślę, że te wskazówki wystarczą do znalezienia przez Ciebie problemu.
Awatar użytkownika
By Timi
#1840725
Jeszcze jeden dowód, że akusy trzeba stosować w nieuszkodzonych koszulkach i ładować w ładowarkach.

Na razie bym to odpuścił, a zajął się zwarciem "na górze". Metodologię masz napisaną.
Awatar użytkownika
By Timi
#1840748
Krasnal45 pisze:@Timi
Czym tu się jeszcze zajmować? Poszedł dym z elektroniki i koniec.


Może tak być, ale mógł aku zewrzeć do masy i poszedł dym z koszulki. Tym bardziej, że urzyszkodnik pisze, że po zaizolowaniu elektronika działa.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1840751
I to jest szansa duża że przy tych umiejętnościach uda mu się naprawić zasilanie jak policzy oszczędności.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.