EPF
Awatar użytkownika
By gerard88
#386011
Witam,
Oto moje nowe dzieło stalowy - STURMINATOR :)

Obrazek

W środku Kartomizer 510 LR (soft tip)

Porównanie z innymi modami z mojej kolekcji:

Obrazek

maleństwo

Obrazek

obok SM:

Obrazek

i w rękach Igusi z różnymi modami :mrgreen:



Obrazek


Zapisy na listę są w tym temacie -> viewtopic.php?f=284&t=19915
Wpisami typu "Ja chcę" proszę tematu nie zaśmiecać!!! - kijan77
Awatar użytkownika
By gerard88
#386021
Kaazz pisze:
Kartek wkręcany?



na oringi tak jak w liquinatorze
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 00:35 przez gerard88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Kaazz
#386023
Na oringi ... i stabilnie się trzyma ?
Materiał to SS ?
Awatar użytkownika
By gerard88
#386026
dzemik86 pisze:gerard wiecej info :P np CENA :P


co do ceny to trwają negocjacje z tokarzem. Po weekendzie będę wiedział.

to jest dopiero prototyp i będą kosmetyczne zmiany.

Kaazz pisze:Na oringi ... i stabilnie się trzyma ?
Materiał to SS ?


właśnie testuję czy wszytko jest okej.
Material to kwasówa a w środku strzykawka.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 00:39 przez gerard88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gerard88
#386032
reed pisze:
Śliczny baniaczek :)
Ale pytanko takie mam: czy capy oba, mogłyby mieć załamane krawędzie, tak jak w DC Liquinatorze?


górny cap bedzie miał taki "frez" aby łatwiej go można było zdejmować.
Awatar użytkownika
By Kaazz
#386039
A capy to na wcisk są ? Czy może pokusiłeś się o skręcanie?
Wygląd + 5
Prezentacja + 10 *GOOD*
Awatar użytkownika
By gerard88
#386045
Kaazz pisze:A capy to na wcisk są ? Czy może pokusiłeś się o skręcanie?
Wygląd + 5
Prezentacja + 10 *GOOD*



capy są na oringi.

BTW wiem że już na moją mordę nie możecie patrzeć to macie igsu :P
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 00:51 przez gerard88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By prymus140
#386046
Naprawdę ładny i na PV idealnie bedzie sie prezentował.
Awatar użytkownika
By giantx
#386047
Towar ładnie eksponowany ma lepszy popyt :) :P

Tylko proszę walcz o cenę rozsądną (z tokarzem) :)
Awatar użytkownika
By mkosmida
#386051
do sturma wypas :).. miejmy nadzieje ze cena nie powali, bo po tym co widze na vaporscence jest mi slabo..

gerrard.. twoje filmiki zmierzaja do gatunku "vapepr0n" :P :P
Awatar użytkownika
By Kaazz
#386053
gerard88 pisze:BTW wiem że już na moją mordę nie możecie patrzeć :P

Nieee... dlaczego miłą masz facjatę ale nooo... nie czarujmy sie z modelką to bez porównania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gerard88 pisze: capy są na oringi

no to czekam niecierpliwie na wrażenia z testów
W trakcie użytkowania 2paczkowego baniaka kilka razy zdarzyło się mi rozłożenie baniaczka przy uchwycie za drip :)
Awatar użytkownika
By kimer
#386055
Gerard dałbyś odsapnąć dopiero co STURM'a nabyłem :D
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#386074
A jest szansa, że będzie dopasowany "bardziej"? Zawsze mierziły mnie te szczeliny pomiędzy zasilaniem a wiaderkiem. Do jednego mojego zasilania toczą się kapsle zlewające EP jakby w monolit. Dolny wyglądał będzie mniej więcej tak:

Obrazek
Awatar użytkownika
By mkosmida
#386075
tyle ze wtedy dzialalby z jednym modem i nie byl uniwersalny
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#386090
mkosmida pisze:tyle ze wtedy dzialalby z jednym modem (...)

Dokladnie - że Strum Modem :twisted:
A na powaznie - wystarczylo by, gdyby dolny kapsel "opadal" o doslownie grubosc kolnierza kartka pod liquinator. Szczelina pomiedzy SM a Sturminatorem niemal zniknie, a wiaderko pozostanie kompatybilne chyba z kazda batka.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#386091
Wczoraj obrabowano bank!
Napadu dokonała naga kobieta...
Żaden z pracowników nie pamięta jej twarzy... :mrgreen:

Tak samo niedługo będzie ze sprzętem Gerarda- żaden z forumowiczów nie potrafi sobie przypomnieć co było prezentowane na filmikach :mrgreen:

A tak poza tym to ładnie Ci to wyszło. Nie wiem czy dobrze luknąłem, ale wydaje mi się, że średnicą dopasowałeś to maleństwo do SM. No i cena...
Respect!
Awatar użytkownika
By jimixxx
#386136
No ładne to Gerard. Znając Twoją markę i jakość wykonania warto poczekać finalną wersję i zapisy. :wink:
Awatar użytkownika
By gerard88
#386270
Po wkręceniu jest mały prześwit:
Obrazek
Nie ma problemu z przepływem powietrza :)


Na batce 14500 wygląda bardzo estetycznie. Sturminator ma taką samą średnice jak SM:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Killmister13
#386286
Kszywho pisze:Wczoraj obrabowano bank!
Napadu dokonała naga kobieta...
Żaden z pracowników nie pamięta jej twarzy... :mrgreen:

Tak samo niedługo będzie ze sprzętem Gerarda- żaden z forumowiczów nie potrafi sobie przypomnieć co było prezentowane na filmikach :mrgreen:

A tak poza tym to ładnie Ci to wyszło. Nie wiem czy dobrze luknąłem, ale wydaje mi się, że średnicą dopasowałeś to maleństwo do SM. No i cena...
Respect!


no, przyznałeś się za te 50 osób które sturmoda zobaczyły dopiero po rozpakowaniu przesyłki :D

-- [scalono] 06 sty 2012, 16:58 --

Gerard, a muzy to się głośniej nie dało? Jak by to były hity rmf to bym nie pytał, ale słyszę że w tle ktoś stara się dobrze rzeźbić na gitarce ;)
Awatar użytkownika
By gerard88
#386320
W częściach + http://e-dym.pl/pl/315/kartomizer-510-l ... sztuk.html:

Obrazek

Obrazek

Tu będzie zmiana, wstawie jeden oring aby łatwiej było ten element ściągnąć z tanka + frez na krawędzi:
Obrazek


Wymiary STURMINATORA:
śr. 18mm
wys. 36mm (bez dripa)

Pojemność - 2,5ml (+ około jednego w kartomizerze)





Killmister13 pisze:Gerard, a muzy to się głośniej nie dało? Jak by to były hity rmf to bym nie pytał, ale słyszę że w tle ktoś stara się dobrze rzeźbić na gitarce ;)


guns n' roses :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 09:51 przez gerard88, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
By UNSU
#386324
Prezentuje się na prawdę "godnie" sturmmoda :)
Awatar użytkownika
By Thaniell
#386347
No to za ile ? i czemu tak drogo ? :D

A tak poważnie, to mam pytanko. Czy da się wyjąć bez problemu, tą tubkę z metalowej obudowy ? widzę, że tam jest strzykawkowy baniaczek.
Awatar użytkownika
By Lutor
#386359
na jakiej wys. jest nawiercony otwór st?
Awatar użytkownika
By Pawel1ww
#386380
Mam pytanie.Czy nie dałoby się w capie zrobić małego nagwintowanego otworu co by był zakręcany malutką śrubką i ułatwiał napełnianie baniaka?
Awatar użytkownika
By xtigerx
#386384
Brawo gerard88.Doskonała robota.Mam coś podobnego w zamyśle tylko dużo prostsze .Po prostu zwykły strzykawkomizer w obudowie pancernej .Obudowa składająca się z dwóch części ,nie do końca spasowanych.Tworzyło by to przerwę jako okienko w poprzek baniaczka.
Awatar użytkownika
By gerard88
#386385
Thaniell pisze:No to za ile ? i czemu tak drogo ? :D

A tak poważnie, to mam pytanko. Czy da się wyjąć bez problemu, tą tubkę z metalowej obudowy ? widzę, że tam jest strzykawkowy baniaczek.


tak w środku jest strzykawka na wcisk, więc można wymienić na nową.

Lutor pisze:na jakiej wys. jest nawiercony otwór st?


:) sprawdzę dokładnie potem.

Pawel1ww pisze:Mam pytanie.Czy nie dałoby się w capie zrobić małego nagwintowanego otworu co by był zakręcany malutką śrubką i ułatwiał napełnianie baniaka?


to by zepsuło wygląd,ale pomiędzy dripem a krawędzią byloby miejsce na śrubę M2, więc jak ktoś będzie chciał to porozmawiam z tokarzem żeby zrobil taką sztukę.
Awatar użytkownika
By Pawel1ww
#386387
Reed twoja opinia mnie nie interesuję.Gerard pewnie będę chciał cap z takim otworem na igłę.
Awatar użytkownika
By gerard88
#386398
z Lava Tube:
Obrazek

z GGTS SS, 18650:
Obrazek

z GG Slim:
Obrazek

z GGTS SS, 18350:
Obrazek

niestety/stety EGO już nie posiadam i foty nie będzie :)
Awatar użytkownika
By gerard88
#386406
reed pisze:Może jestem dziwny, ale brakuje mi tylko jednego w tym wyglądzie:
- żeby górny cap, swą górną krawędź miał "zaokrągloną" nie kanciastą.


ja miałem w zamyśle aby krawędź górnego kapa miała taką powierzchnię, żeby można było łatwiej ściągać. Przy gładkiej powierzchni tak jak jest teraz trzeba się trochę nagimnastykować.

Obrazek
Awatar użytkownika
By rakus
#386416
Co do estetyki to radełkowanie troszkę by się kłóciło z wyglądem STURMa (może po piaskowaniu chwyt się poprawi). Dolny cap mógłby mieć taką samą fazkę jaka jest w górnej części moda a górny takią fazkę jaką ma włącznik widać by było że to rodzina 8)
Awatar użytkownika
By gerard88
#386420
no właśnie wiem, ale mod musi być praktyczny i problemy ze ściągnięciem capa mogą niejednego zdenerwować. No i teraz jest pytanie, co wolimy bardziej: wygląd czy praktyczność.
Możliwe że radełkowanie dolnego i górnego capa nie będzie źle wyglądało. Już niedługo się przekonamy :)
Awatar użytkownika
By robertk75
#386433
Gerard88, a może dwa nacięcia podobnie jak w górnym capie z ufs mk2? jest dyskretne i zdaje egzamin. Radełkowanie nie bardzo pasuje do STURMa.
Awatar użytkownika
By gerard88
#386436
robertk75 pisze:Gerard88, a może dwa nacięcia podobnie jak w górnym capie z ufs mk2? jest dyskretne i zdaje egzamin. Radełkowanie nie bardzo pasuje do STURMa.



na ten temat jeszcze sobie podyskutuje z tokarzem :)

PS
Widzę że masz foga, ciekawi mnie jak się prezentuje na SM. Masz może fote? :)
Awatar użytkownika
By robertk75
#386444
Proszę bardzo. STURM z fogiem :) Sorrki za fote - robione phonem
Obrazek
Awatar użytkownika
By ciopik
#386499
Czy to jest na strzykawke 10ml?
Na ST normalnej długości nie te dłuższe jak DC?
Również bym się pisał na jednego

wysłane za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By daras25
#386526
gerard88 pisze:
reed pisze:Może jestem dziwny, ale brakuje mi tylko jednego w tym wyglądzie:
- żeby górny cap, swą górną krawędź miał "zaokrągloną" nie kanciastą.


ja miałem w zamyśle aby krawędź górnego kapa miała taką powierzchnię, żeby można było łatwiej ściągać. Przy gładkiej powierzchni tak jak jest teraz trzeba się trochę nagimnastykować.

Obrazek

To jest bardzo dobry pomysł i dosyć ciekawie to wygląda. Przy gładkim kapie pomocny w demontażu jest metalowy drip
ale możesz zrobić kilkadziesiąt gładkich i kilkadziesiąt " radełkowanych" kompletów :mrgreen: chyba tak się to nazywa ale nie jestem pewien.
Na razie zapisuje się w ciemno :D .
By Irena
#386533
Muszę przyznać, że po STURM'ie i po prywatnej korespondencji z gerard88'em jestem skłonny powiedzieć, że biorę jego wytwory w ciemno :)
Awatar użytkownika
By gerard88
#386562
robertk75 pisze:Proszę bardzo. STURM z fogiem :) Sorrki za fote - robione phonem
Obrazek


wow fajnie :)
dzięki :mrgreen:

daras25 pisze:To jest bardzo dobry pomysł i dosyć ciekawie to wygląda. Przy gładkim kapie pomocny w demontażu jest metalowy drip
ale możesz zrobić kilkadziesiąt gładkich i kilkadziesiąt " radełkowanych" kompletów :mrgreen: chyba tak się to nazywa ale nie jestem pewien.
Na razie zapisuje się w ciemno :D .


dajcie mi jeszcze chwile :)
coś się wymyśli....

Irena pisze:Muszę przyznać, że po STURM'ie i po prywatnej korespondencji z gerard88'em jestem skłonny powiedzieć, że biorę jego wytwory w ciemno :)


:mrgreen:
Awatar użytkownika
By daras25
#386573
Jak wygląda dolny kap od PV wie każdy :D . Może kilka sztuk? :D
To chyba by mnie uszczęśliwiło :mrgreen:
By Risto
#386656
Czyżby zapowiadał się kolejny hit i arcydzieło ze stajni Gerard88 ?
Gerard, wypuszczasz swoje dopieszczone mody w tak krótkich seriach, że podobnie jak Imeo, mógłbyś się pokusić o numerowanie kolejnych egzemplarzy.
Oczywiście, STURMINATOR staje się dla mnie " przedmiotem pożądania", tylko co na to powie moja luba.
Wstępnie, piszę się na 2 szt. i czekam na info o cenie oraz na zapisy.

P.S. Majka nowy zakup mi wybaczy, tylko czeka mnie wędrówka po butikach. Ale jak zobaczy film z prezentacji, to wolę nie myśleć, kto pierwszy wyleci z domu, ja czy STURMINATOR. *HUNTER* *STRACH* *POCIESZ* *BYE*
Awatar użytkownika
By gerard88
#386690
Numerowanie modów zostawiam mistrzom :) a z drugiej strony grawerka też kosztuje i nie widzę powodu dla którego cena moda miałaby wzrastać o taki zbędny element.

Ale oczywiście ładnie by to wyglądało i każdy może to zrobić na własną rękę - to nie zepsuje moda a wręcz nada mu charakteru. Może się pokuszę o zrobienie grawerki na swoich prywatnych egzemplarzach, jak znajdę chwilę czasu :)

PS
Grawerowanie laserowe jak dla mnie odpada bo już próbowałem z napisem "G-Tank" i nie za ładnie to wyglądało:


Awatar użytkownika
By leo_rex
#386800
No właśnie, krótkie serie....Ja np nie dostałem się na listę Sturm Moda, a widze, że niektórzy zamawiają więcej niż 1 szt. Sturm Moda, Sturminatora..
To troche chyba nie fair wobec tych, którzy nie dysponują nawet jednym modem, a inni "kolekcjonują" je w swoich "muzeach". Ja rozumiem, że można zamówić u Gerarda więcej niż 1 szt. i potem z zyskiem sprzedać moda na licytacji, ale to chyba nie o to chodzi...
By robert75
#386805
Od lipca jak jestem na forum to nikt nie sprzedawał G-tanka i tylko jeden Sturmod był na licytacji. Tak że lekką przesadą pisanie jest o handlowaniu modami Gerarda. Takich modów nikt sie nie pozbywa.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#386814
leo_rex pisze:No właśnie, krótkie serie....Ja np nie dostałem się na listę Sturm Moda, a widze, że niektórzy zamawiają więcej niż 1 szt. Sturm Moda, Sturminatora..
To troche chyba nie fair wobec tych, którzy nie dysponują nawet jednym modem, a inni "kolekcjonują" je w swoich "muzeach". Ja rozumiem, że można zamówić u Gerarda więcej niż 1 szt. i potem z zyskiem sprzedać moda na licytacji, ale to chyba nie o to chodzi...

Przepraszam Cię, szanowny kolego... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

I'am bandit. :(

I wskaż tego, który tak zrobił. :wink:
Awatar użytkownika
By analog3
#386816
leo_rex pisze:No właśnie, krótkie serie....Ja np nie dostałem się na listę Sturm Moda, a widze, że niektórzy zamawiają więcej niż 1 szt. Sturm Moda, Sturminatora..
To troche chyba nie fair wobec tych, którzy nie dysponują nawet jednym modem, a inni "kolekcjonują" je w swoich "muzeach". Ja rozumiem, że można zamówić u Gerarda więcej niż 1 szt. i potem z zyskiem sprzedać moda na licytacji, ale to chyba nie o to chodzi...

Faktycznie, cos niesmialo beknales :D w temacie 14 a jeszcze 21 listopada lista byla dalej otwarta-zapisywali,no i co chodzi ?bo nie rozumie :shock:
Awatar użytkownika
By leo_rex
#386818
"Racja, nie o to chodzi.
Tylko zamiast zarzucać tym kolegom malwersacje, to mogłeś pomyśleć troszkę. Może nie tylko sobie brali?
Ale ty wolałeś się wyżalić i wyjść na kartofla. Gratulacje."

O, u nas się mówi "ziemniaka"...Wielkie słowa "malwersacje" ..Jestem po prostu za tym, żeby jeden chętny zamawiał 1 szt. moda, sturminatora i dał szansę innym.
Nie tylko sobie brali ? Hmm, każdy może się zalogować i sobie zamówić...
Proponuję, żebyś ważył jednak słowa, bo możesz wyjśc na ziemniaka, a nawet buraka, "kolego" riid...
Ilość postów nie obliguje cie do obrażania innych !
Aha, nie żale się...Mogę zamówić, ale nie muszę...
Zaproponowałem tylko jakiś porządek w zamówieniach.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2012, 21:18 przez leo_rex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#386822
leo_rex pisze:Zaproponowałem tylko jakiś porządek w zamówieniach.

Chciałem nieśmiało wspomnieć, że to nie wątek zapisów..... To wątek o Sturminatorze.
Porządku ma kto pilnować.

A zawiść jest nieładna, nawet u "młodych". :mrgreen:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.