EPF
Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
By skaecik
Tak, zwyczajny powinien coś poza składką. Nic trudnego, to może być np pomoc w utrzymywaniu profilu na FB, pomoc przy opracowaniach jakichś tekstów, czy cokolwiek innego co się potrafi. To są działania które w zupełności wystarczą do bycia członkiem zwykłym stowarzyszenia ;)

Wytapatalkowane
Awatar użytkownika
By makus1984
Ja wyżej wymieniony,niżej podpisany uprzejmie donoszę iż chciałbym otrzymać status którym niejednokrotnie w życiu mnie już nazywano a mianowicie:"Członek" :D wspierajacy :mrgreen: :beer:

Pozdrawiam makus1984 *SMOKEKING*
By przemoklemraz1985
Również chętnie się zaoferuję jako członek wspierający, być może z czasem jako członek zwyczajny ale to zależnie czy dzieciątko i inne obowiązki pozwolą.
Powiem tylko że to genialna inicjatywa i brawa dla inicjatorów. :beer:
Awatar użytkownika
By pathhell
Zgłaszam się na członka wspierającego...na chwilę obecną to jestem w stanie zapewnić, zobaczymy co dalej.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
erbis pisze:Bo już myślałem, że tylko siedzicie i palicie olejki w e-papierosach.

Na nasz koszt :mrgreen:

Fajnie,że działacie. Tak trzymać.
By skaecik
No to ogólnie up, może jeszcze jacyś chętni zasilić szeregi Stowarzyszenia? Cisza wręcz grobowa w temacie nastała...

Wytapatalkowane
Awatar użytkownika
By pathhell
No właśnie zauważyłem że zainteresowanie jest duże, ponad ~4k odsłon, ale zainteresowanie nie jest równe (=) chęci zaangażowania. Ja rozumiem że życie prywatne może nie pozwolić na czynny i dosłowny udział ale ludzie nie wyrażają najmniejszych chęci, boję się że większość się poddała. Strasznie się czuje z bezradnością w tym temacie. Ludzie jeśli nie chcecie oddawać swojego czasu w sposób bezpośredni to proszę was chociaż o pomoc pośrednia w formie wsparcia stowarzyszenia jako członek wspierający. To jak oddanie małej porcji Waszego czasu w formie datku finansowego jest istotne dla całej sprawy chyba nie muszę tłumaczyć.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
Loger, Krasnal pisali, że jest tworzony statut i będzie powiadomienie o oficjalnych zapisach i ich miejscu.
Nie widzę potrzeby, w jak dla mnie spamowaniu w temacie 'Stowarzyszenie, informacje bieżące', że ja też chcę lub 'podbijam'.
Nie każdy też może chciałby być na publicznej liście rekrutacyjnej, jeśli ten temat ma tylko do tego być, ludzie pracują w różnych miejscach.
Ja czekam na kolejne bieżące informacje od organizatorów.

W sumie na całym forum jest dbanie w miarę o porządek, a we własnej sprawie lekki bałagan.
W obu tematach pomieszane sprawy informacyjne, komentarze i zgłoszenia chętnych.
Wzorem np. zbiorówek, nie przejrzyściej by było mieć ze 3 tematy na każdą z powyższych czynności?
777 dni później czyli ...

Witam Dziś mamy tłusty czwartek... pączki, faworki[…]

Ale ja głupi, ale głupi :( O mało co przegapiłbym […]

Nautilus X

Nowość od Aspire. https://naforum.zapo[…]

Czym zastąpić czekoladę z tpa?

Nie moge nigdzie znalezc czekolady z tpa w moim mi[…]