EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Brozek
#1338784
Witam, niestety, po raz kolejny w tym dziale.

Używam zestawu ASPIRE CF VV 1600 + Kangertech EMOW.

Problemem jest spłaszczanie smaku przez parownik.
Czy to na grzałce fabrycznej, czy po jej wygotowaniu, na microcoilu z watą czy customowej grzałce ze sznurkami - smak przyćmiony, spłaszczony.
Porównywałem z moją Vivi Novą i niestety, odczucia smakowe zdecydowanie gorsze.

Sprawdzałem parownik na baterii kolegi, jest to samo - za to jego parownik Crystal na mojej Aspire działa ok - czyli nie kwestia baterii.

Spytałem o to w EDymie, gdzie nabyłem EMOWa, ale Pan powiedział mi, że niestety, dolnogrzałkowce inaczej oddają smak i stąd ta różnica...no ale skoro na Crystalu jest niebo lepiej, to raczej nie jest źródło problemu.

Próbowałem palić na Blumistach i Dragon-Smoke, ale efekt taki sam. Smak niby czuć, jednak no nie jest to to, czego po takim parowniku się oczekuje.

Macie jakieś pomysły?
Powoli zaczynam mieć dosyć ciągłych zabaw z grzałką i próbowaniu złożenia czegoś, co dobrze oddawałoby smak.

Edit: ilość 'dymu' też jest słaba w porównaniu z Vivi.

:(
By Krasnal45
#1338786
Pan z E-dymu niestety ma rację. Budżetowe dolnogrzałkowce mocno spłaszczają smak w porównaniu do Vivki a nawet gornogrzałkowego Crystala. Co do wielkości chmurki, masz za duży transport/za niskie napięcie.
By Epidian
#1338828
Dużo też zależy od liquidów, owocówki lepiej mi podchodzą na górnej grzałce a tytoniówki na dolnej.
Możesz jeszcze spróbować z grzałką z Protanka 1/2. Wielu tu już pisało, że nie podchodzą im podwójne grzałki Kangertecha i wolą te z pojedyńczą spiralą. Na komin grzałki nakłada się drugą uszczelkę i można wapować.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.