EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Rom3kPL
#1797972
Witam mam problem z swoim Smokem mianowicie chodzi o to że cały czas sie wyświetla komunikat: "atomizer to short" robiłem już chyba z 5 nowych grzałek i cały czas to samo mógłby mi ktoś jakoś pomóc, jeśli trzeba będzie to wyśle zdj z góry dziękuję i czekam na pomoc!
Awatar użytkownika
By Rom3kPL
#1797984
Puki nie będzie działało to nie będę zakładał czajnika ... teraz co jakiś czas pojawia się komunikat " coli ohm" i czy ustawić nowe czy stare stare to 0.000 a nowe 1,325 jak dam nowe to po włączeniu nawet się nie rozgrzeje i znów się zamieni na 0.00
Awatar użytkownika
By Rom3kPL
#1797997
Ustawiłem ten tryb i cały czas to samo .. za każdą próbą użycia pojawia się " coil ohm
New:2,536 old:2,954"... zawsze liczna new jest inna a nic dotykam zwoi ani nic jak ustawie new spróbuję palić i pojawia się na ekranie głównym ohm: 0,000 i komunikat OHM to low albo no coil ...
Awatar użytkownika
By Rom3kPL
#1798016
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1798145
Toś się wysilił..., ja wiem że smoki są do du*y, ale wszystko wskazuje iż temat "początkujący" musisz wziąć na poważnie.
Wpierw zacznij od grzałek, ich właściwego montażu a dalej.... jak chcesz, wszystko przed tobą.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1798198
Wybacz, że zapytam. Czy aby na pewno jestes osobą pełnoletnią? Nie tylko ten smok mi tutaj coś śmierdzi..

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.