EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Sardo
#1799341
Kupilem takie cudo. Zaladowalem i poszedlem z kumplami na piwo. Tu zdziwienie...20 minut i brak liquidu...poza tym po dobrych 6 buchach grzeje sie jak piecyk :) ktos mial, probowal? Grzalke mam taka zainstalowana w standardzie 0,15...jakies rady?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1799343
Słowo klucz to : grzałka 0,15 oma. Zmień na taką co ma np. 0.50 oma to będzie się mniej grzał i mniej liquidu pożerał.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1799344
Co wpływa na zużycie liquidu i grzanie się parownika? Powierzchnia grzałki/ilość "żelastwa" i użyta moc. Wnioski możesz wysnuć sam.
By Sardo
#1799348
"Zielony" jestem w tym temacie :) czyli ta grzalke ma zapasie 0.25 tez wyj...c? :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1799352
No cóż, kupiłeś przecież SMOKa a on lubi pić i ziać kłębami pary.
By Sardo
#1799363
No dobra...kupilem Smoka :) a na co tego Smoka podmienic zeby nie pil i zional para? xD takie cus dla palacza zwyklego
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1799370
Jak nie jak tak, trzeba tylko spróbować. Przecież wyjątkowo łatwa w obsłudze jest.
Jedna korbka, mikrofon odbierający życzenia i 200 W głośnik przeznaczony na odzew.
Na początek wystarczy pokręcić korbką, do mikrofonu wyśpiewać hasło i padając na podłogę tuż przed głośnikiem , czekać na odpowiedź. :mrgreen:

Mówiłam: łatwizna. *COOL*
Awatar użytkownika
By PucH2
#1799372
Nie, nie @DorotaM , że smokami nie ma tak łatwo. To nie dinozaury i mają własną magię i zaklęcia.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1799375
PucH2 pisze:Nie, nie @DorotaM , że smokami nie ma tak łatwo. To nie dinozaury i mają własną magię i zaklęcia.

Pisałem o dziewicach to nikt mi nie wierzył.
Może o nie dziewicach tylko o niedźwiedzicach...
Kurna skleroza...
Awatar użytkownika
By Kormiro
#1799407
Sardo pisze:No dobra...kupilem Smoka :) a na co tego Smoka podmienic zeby nie pil i zional para? xD takie cus dla palacza zwyklego
Zmień na początek grzałki fabryczne na bazę RBA. Niewiele pomoże, ale... pomoże.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.