EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By zaricha12
#1841944
Witam jestem świeży na tym forum tak więc przywitam się ze wszystkimi i przechodzę do sedna sprawy :). Mam na imię Michał mam 21 lat i jestem posiadaczem Smoka Osub 80w od nie całego miesiąca.
Sprawa jest dość skomplikowana ponieważ pękła mi tulejka po zmianie grzałki i gdy ją wymieniałem na zapasową to zobaczyłem że dolny o-ring strasznie puchnie od olejku. Na waszym forum znalazłem już wpis dotyczący tulejki więc pytanie moje brzmi: Czy gdziekolwiek dostanę o-ringi do Brit tanka ? czy po prostu nie ma opcji żebym znalazł te o-ringi i będę musiał montować samochodowe ? :lol: . Szukam tych o-ringów już dobry tydzień i nie ma opcji żebym je znalazł.. I jeszcze jedno szybkie pytanie, czy te o-ringi tak mają czy po prostu mój olejek jest do "dupy" ? Vapuję optymalną bazę nikotynową z aromatem cukierków lodowych i wspomnę że ciężko się ze sobą gryzie bo jak wstrząsam w butelce to jest mętny. Z góry dziękuję za wszystkie porady i odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
By Timi
#1841945
Poczytaj leksykon, bo nomenklatura, której używasz jest nie do przyjecia.
Oringi i uszczelki często są uszkadzane przez aromaty o podłej jakości. Nie należny ich stosować.
Oringi kupuje się w "oringowniach". Nie ma znaczenia czy będą samochodowe, lotnicze, czy do snopowiązałek. Ważne są wymiary.
Awatar użytkownika
By Timi
#1841949
Spróbować można lody, a leksykon po prostu należy wprowadzić do języka. W innym wypadku ile razy się odezwiesz, tyle razy będzie burza. :D
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.