EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Benyend18
#1337900
Cześć wszystkim. Ostatnio znalazłem starą grzałkę brata, prawie nie używana i wgl. Wszystko śmiga. Przepalałem ją dzisiaj po raz 3. Przy większym "buszku" czuć smak spalenizny. Jeżeli jest to mały "buszek" to czuć normalnie olejek. Jeżeli jest to średni "buszek" olejek z spalenizną(wytrawny), ale przy tym większym to sama spalenizna. Co mam zrobić? Nową grzałkę? Źle przepalam? Czy coś innego?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1337901
By Benyend18
#1337913
Dodam, że mało jestem obeznany z tematem e-papierosów. Więc mógłbyś mi wytłumaczyć na wiejski sposób jak to zrobić? Przeczytałem to i mało rozumiem co i jak. I dlaczego przy małym "buszku" czuć normalnie olejek, a przy tym większym tę pieprzoną spaleniznę?
Awatar użytkownika
By Peter007
#1337914
Bo jest słaby transport lq.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1337917
za mały transport liquidu, wszystko jest opisane w tym temacie.
By Benyend18
#1337918
No to jak to naprawić? Co muszę zrobić? Od podstaw, jakbyś mógł ;/
Awatar użytkownika
By domekrap
#1337921
Grzałka się rozgrzewa. Wewnątrz grzałki siedzi nośnik liquidu (wata, sznurek ....) Jeżeli nośnik liquidu ma słaby dostęp do liquidu i nie nasącza się właściwie, grzałka pali na sucho. To jest łopatpologia bobra czyli spalenizny.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1337925
Jak można ci cokolwiek podpowiedzieć skoro nikt z nas nie wie co znaczy stara grzałka brata?
By Benyend18
#1337932
Nie wiem co to za grzałka. Wiem, że rzadko była używana i brat z powodu całkowitego rzucenia fajek po prostu ją odłożył. Grzałka jak odleżała swoje to była w sterylnym i dobrym pomieszczeniu (więc nic się ZA PEWNIE nie uszkodziło) .

-- [scalono] 18 mar 2015, 19:22 --

@domekrap Mam knoty, są nasączone i raz po raz wykonuje "karuzele" czy jakoś tak.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1337935
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.