EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
Awatar użytkownika
By mazz
#236497
Trzy dni temu dostalem od swojej kobiety w prezencie Screwdriver MKII od Totally Wicked,dotychczas uzywalem glownie mojego Tornado na mega atomizerze i tak bardzo sie do niego przyzwyczailem, ze teraz zaden atomizer nie daje mi takiej radosci (kopa i smaczku) jak wlasnie mega.
W zestawie razem ze srubokretem dostalem przejsciowke na gwint do Tornado. Problem jest taki ze jest ona dosyc krotkia ,przy podpinaniu standardowych atomkow od Tornado niema problemu,ale gdy chcialem podpiac mega atomka okazalo sie ze ta przejsciowka jest stanowczo za krotka . I wlasnie o to chcialem zapytac,czy ktos z Was wie jak podpiac mega atomka do srubokreta (w SD orginalny gwint jest z 901 chyba)
Awatar użytkownika
By mazz
#237002
Nikt?? :(
To moze ktos mi powie czy to by zadzialalo gdybym uzyl 2 adapterow ,najpierw 901-401 i na to 401-510,bo z tego co widze rozmiarowo powinno pasowac tylko niewiem czy bedzie kopcic bo pewnie straty na 2 przejsciowkach beda za duze,prosze o odpowiedz
By gpatryk
#237015
witam spróbuj dociąć plastik z mega i dopasuj do śrubokręta tez wczoraj mi przyszedł ale cos malo kopci moze sie rozkreci za jakis czas narazie kopce na zmiane z tornado pozdro jak wezmiesz brzeszczot to idealnie wytniesz pierscien do samego gwintu i powinno pasowac ale nie prubowalem i gwarancji nie daje pozdrowiska
Awatar użytkownika
By mazz
#237040
Thorn niestety mam taka przejsciowke do ladowarki i niestety ona jest za dluga,SD wyglada wtedy komicznie poniewaz pomiedzy gwintem a atomizerem widac gdzies okolo 4 mm przejsciowki wiec ten patent odpada.
Gpatryk - jezeli chodzi ci o ten plastik ktory jest w srodku to jezeli go docisne to wtedy cala grzalka sie przesunie i nie bedzie dymil.
Obciecie atomka tez mi sie jakos nie widzi bo bedzie caly obszczepiony i pewnie jeszcze przy okazji niezle go powyginam,szukam na forum TW ale widze ze chyba nikt wczesniej nie wpadl na to by pod SD podpiac mega atomka:/

EDIT:
Hmmm tak teraz mysle,ktory plastik dociac??

P.S
Nie martw sie ,daj mu sie rozkrecic,moj na atomkach 510 dymi az milo, z tych 901 zrezygnowalem szybko bo to jednak nie to...
Awatar użytkownika
By mazz
#237151
Niestety ta przejsciowke mam i jest ona za krotka ,brakuje doslownie 2 mm zeby dokrecic, w SD gwint na wyjsciu bateri jest lekko w srodku,i to wlasnie te brakujace milimetry :/, powaznie zaczynam myslec nad spilowaniem atomizera,ale boje sie ze go zmasakruje.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.