EPF
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Witam serdecznie :wink:
Ostatnio przeglądając forum zainspirowałem się ideą sampleboxów. Z racji tego, że nie każdego na tę usługę stać, zrodziła się u mnie chęć i potrzeba stworzenia jednego wielkiego Boxa dostępnego dla każdego za darmo. Sam niestety nie jestem w stanie tego dokonać. Nie mam wystarczającej ilości liquidów ani tylu pieniędzy aby samemu sfinansować takie przedsięwzięcie. Zastanawiacie się pewnie jak duzy miałby być ten Box. Tak naprawdę sam nie wiem. Myślałem o kilkudziesięciu różnych buteleczkach z liquidami.
A zatem jak stworzyc owego boxa? Jeżeli posiadasz liquidy/samogony, ktore Ci zalegają bądz takie, ktorymi chcialbyś/chciałabyś podzielić się z innymi możesz dorzucić je do Boxa. Myślę, że jeżeli znajdą sie osoby, ktore z chęcią pomogą, taki Box będzie możliwy do stworzenia. Nie ukrywam, ze liczę na pomoc naszych forumowych Bimbrowników :). Myślę, że jest to też dobry sposób na wypromowanie ich produktów. Jeżeli Box powstanie, zrobię listę i Box będzie wysyłany do osób znajdujących się na tej liście. A wiec. Co o tym sądzicie? Liczę na wasze sugestie oraz propozycje.

Tapatalk from Humber river
By Antek
Z chęcią się podzielę, tym co mam.
Trzeba brać pod uwagę, że nie każdy ma dripera - zalewał by parownik - potrzeba tego chyba dużo.
U mnie uzbierałoby się ~100ml.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Ciesze sie, ze jest juz pierwszy ochotnik. Masz racje. Potrzeba duzej ilosci liquidow o roznym stezeniu nikotyny.

Awatar użytkownika
By e36ace
Świetny pomysł sam trochę pędzę samogony i jak każdy mam nietrafione zakupy w postaci liquidów które zalegają. Pomysł popieram i oczywiście się dołożę
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Super! W takim razie proszę każdego kto jest zainteresowany pomocą o odzew na PW w celu opisania liquidow, ktore jest w stanie przeznaczyc na Boxa. Producent/Smak/Moc/Ilosc

Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Myślę, że to będzie najrozsądniejszy sposób. No chyba, że ktoś jest lub będzie przeciwko to wtedy wymyślimy inny sposób. Ja od siebie oczywiscie coś dorzucam. Myślę, że będą to głównie samogony.

Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Nazwa na pewno zostatnie zmieniono. Ten temat jest po to aby przedstawic wizję tego Boxa oraz aby go stworzyc.
Kolejna mila niespodzianka. Forumowy Bimbrownik raptofil dokłada od siebie 6 liquidów o mocy 6mg i pojemnosci powyzej 30ml. Bardzo mi milo :)

By Antek
To już by się przerodziło w obiegówkę.
Myślę, że każdy, kto dołoży się do SampleBoxa zna smaki liquidów. Wie co mu smakuje, a co nie. Ma określone własne predyspozycje smakowe.
Dlatego lepiej chyba (moim zdaniem), aby trafiło to do początkujących, poszukujących nadal własnej drogi smakowej.
Ogranicznik antysępowy - mała ilość pojedynczego smaku.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Myslalem o tym ale...jezeli kolejne osoby beda cos dokladac to uzytkownicy wczesniejsi nie beda juz mnieli mozliwosci sprobowania.

Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Co do ogranicznika to mysle ze jakis powstanie. Trzeba usiasc i pomyslec. Sam nie jestem w stanie tego ogarnac. Natomiast razem mysle ze damy rade :)

Awatar użytkownika
By MarioBernatti
Gotowych płynów nie mam, bo takich nie używam, ale są nietrafione aromaty.
Może by sie odbiorcy wcześniej zapytać co preferuje smak/moc?
Po co kogoś na siłe obdarowywać czymś czego i tak nie użyje.
Awatar użytkownika
By raptofil
Ja myśle tak. Uzbierać jakąś ilość płynów (ale nie resztki w butelce, tak minimum z 10-20ml plynu). Kazdy kto otrzyma paket miał by 2-3 dni na kosztowanie. Jeżeli by miał coś na zbyciu w ilości sensownej dokłada do paki i wysyła dalej. Jeżeli chodzi o płyny to myśle aby były to sklepowe, albo od bimbrownikow. Bo w sumie przekazywanie własnych samogonów które nam nie smakują raczej nie ma sensu, dlatego że potem nie bedzie można gdzie ich zdobyć. Na uwadze trzeba mieć jeszcze to że ma być to dla wszystkich, wiec zatrzymywanie płynów, raczej nie w chodzi w gre. Ewentualnie można zrobić liste płynów wraz z krótkim opisem smaków.
E-DYM LUBLIN Zamojska 21

Otwieramy 05.12.2016 r Zamojska 21 20-102 Lublin […]

Parownik TFV8 BABY BEAST

Witam, posiadam starter kit Vaptio p1, po wielu do[…]

Mieszanie bazy z aromatem

Witam, chciałbym zapytać jak długo baza musi stać […]

Mesh - materiał na grzałki...

Jakoś wcześniej nie zwróciłem uwagi na grzałki w t[…]