EPF
Awatar użytkownika
By dubanek
Tak jak w temacie. Chciałbym usłyszeć opinie i wnioski z EP po roku. Jeśli taki temat już istnieje to proszę o usunięcie wątku. Nie mam jak poszukać bo jestem na moim pięknym Blackberry :)
pozdro

Połączono wątki dotyczące roku e-palenia. Tusia.
Awatar użytkownika
By lesmie
Ja już palę wyłącznie e-p (z małymi wyjątkami zapalenia zawsze jednego analoga gdzieś po 5-tym piwie) prawie pótora roku i jest super pod każdym wzgędem, zdrowia, samopoczucia, wygody i ekonomi. Męczy tylko trochę wysoka awaryjność e-p.
Awatar użytkownika
By dubanek
no niestety awaryjne są :/ A poważnie lepiej się czujesz? Dziś po 8 dniach bez analoga zapaliłem to świństwo i tak mi się w głowie zakręciło że masakra...
Awatar użytkownika
By lesmie
Bez porównania lepiej, a analogi dawały mi już w kość.
Awatar użytkownika
By lesmie
Nie za wiele jest nas roczniaków na forum Maxiu, na palcach można policzyć.
Awatar użytkownika
By eMAiX
no zgadza się w sumie. Ale jeszcze trochę, dużo osób zaczynało pod koniec zeszłego roku i początku tego.
Awatar użytkownika
By Tusia
Nooo..., to odpowiedni temat na Wasze historie... :D
Mnie podskoczyło tętno z ciekawości..., jak to się u Was zaczęło :?:
Skąd mieliście e-p :?:
Skąd się o nich dowiedzieliście :?:
Ile kosztowały :?:
Co inhalowaliście (jakie liquidy) i skąd :?:
Awatar użytkownika
By lesmie
Zupełnie to inne czasy były, żadnych informacji, tylko kilka ogłoszeń na allegro na które trafiłem przypadkowo. Kupiłem w ciemno, sceptycznie nastawiony, głównie dlatego bo to było chińskie i trafiłem w sumie nie najgorzej, bo na RN41, który okazał się całkiem przyzwoity, na tyle że przestawiłem się z analogów, a nie zniechęciłem się do e palenia. Szukałem informacj na temat e palenia i e papierosów w internecie, niewiele tego było. Po miesiącu trafiłem dopiero przypadkowo na to forum, do tej pory byłem sam z problemem e palenia. Na forum od razu znalazłem bratnie dusze i pomoc, co poprawiło mi znacznie samopoczucie. Kupowało się drogie wkłady, o e liquidzie w buteleczkach można było jeszcze wtedy tylko pomarzyć.
Awatar użytkownika
By Tusia
A może udałoby się nawiązać kontakt z Twoimi ówczesnymi towarzyszami w e-paleniu, których już na forum nie ma... Mam nadzieję, że żyją i mają się dobrze..., ale czy wytrwali w e-paleniu :?:
To było TO FORUM :) http://e-papierosy.phorum.pl/
Awatar użytkownika
By eMAiX
Ja mojego pierwszego e-papierosa kupiłem od Pana Mirka ( Lesmie na pewno pamięta, niestety nie sprzedaje już e-papierosów) w sierpniu tamtego roku. Był to Janty Classic ( coś na podstawie JKY 302, coś jak colinss'y PEN i mildy 201 itd. ) pierwszy taki Pen z tego co wiem w Polsce. Dowiedziałem się z teleekspresu, była to krótka wzmianka że coś takiego jest na świecie. Kosztował mnie 270 zł i wtedy nie było czegoś takiego jak "liquidy"...tylko wkłady i raczej tylko jeden smak. Później kupiłem kilka sztuk e-papierosów ( na moje szczęście nie kupiłem healtha bo wtedy tego było pełno). A później był wysyp sklepów i doszło do tego co teraz jest... kupując e-papierosa nie masz jednego modelu w jednym kolorze i tylko jeden rodzaj wkładów tylko...wchodzisz do sklepu i mówisz poproszę e-papierosa o kolorze różowo-fioletowym z 5 różnymi smakami wkładów i płyn o smaku mandarynki :):)
Awatar użytkownika
By lesmie
Było nas wtedy tylko kilkunastu, pozostał administrator i montermc, ale oni już, nie wiedzieć czemu, mało już piszą na forum.
Awatar użytkownika
By szczuro
eMAiX - no w porownaniu do tamtych "czasow", o ktorych piszecie, to napewno wybor obecnie jest ogromny, niestety jak to w Polsce i tak odstajemy od reszty - chociazby Czech
u nas dopiero co zaczynaja wchodzic inne kolory niz czarny i bialy - juz o jakis innych "tuningowych" rzeczach nie wspominajac, bo tego u nas nie doswiadczysz
Awatar użytkownika
By eMAiX
no niestety tak działa rynek, dopóki sprzedawca nie będzie miał pewności że mu jakiś model w kolorze błękitnym nie zejdzie w miarę szybko to nie będzie zamawiał. A jak wiadomo każdy ma inny gust i zamów teraz jeden model w 10 kolorach po minimum 100 sztuk...1000 a teraz np. 4 modele i jeszcze baterie manualne i auto do wyboru... to sie wydaje łatwe zamówić tak po prostu kilka kolorów. Klientowi nigdy nie dogodzisz :)
Awatar użytkownika
By Tusia
Nasz drogi Telesfor skromnie siedzi cichutko a e-pali już ponad rok *1st*
Dlatego ja postanowiłam oficjalnie MU pogratulować :D
Żyje, dobrze się czuje, pisze, widzi :lol: :wink:
Czyli po roku wszystko gra :)
Jesteś dla mnie autorytetem :)

Telesfor pisze:Efekty są chyba najbardziej odczuwalne w pierwszym okreie e-palenia...
Poprawa odechu kondycji wydolności- tak na pewno. Potem np. problemy ze zgagą , wypryski na skórze- jak juz pisano prawdopdobnie efekt oczyszczania się organizmu.
Czasami lekkie objawy przedawkowania, ból głowy , tętno....

Ja natomiast zauważylem ,że wszystko to stabilizuje się - oczywiście to jest indywidualne- po pół roku lub nieco później...
Ani się obejrzałem jak kilka dni temu przeleciał ROK odkąd tylko e-pale....Kawał czasu.
Awatar użytkownika
By Mareckimt
Telesfor, szacun kolego i gratki serdeczne. Wytrwałości nie życzę, bo tej Ci nie brakuje. Za to radości ze smacznych liquidów, coraz lepszego sprzętu i szerokiej rzeszy wyznawców Twojej dewizy "No return to analogs!!!"
Awatar użytkownika
By Tomba
Gratki, i nie spoczywaj na laurach, bo Cię gonimy :)
Awatar użytkownika
By StaryChemik
Podłączam się do życzeń. Pora na Telesfora!
No i podpisuję się pod Tombą - uciekaj... masz nas na ogonie - szczególnie Tusię.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 73
70PG/30VG 12MG/ML

Witam Panowie i Panie :mrgreen: Mam 600 ml wyżej […]

Zastępstwo dla Subtanka?

Witam Od kilku lat korzystałem z Kangertech Subta[…]

Aby po raz kolejny rozpędzić smutne myśli w tych s[…]

100000 wpis jest mój ;)