EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By ARTem
#1780374
Witam,
szukam RDA jak najlepiej oddającego smak. Obecnie posiadam zasilanie Vtwo Mini oraz Smoka TFV8 baby - generalnie jest przyjemnie, ale chciałem też mieć RDA żeby bawić się również grzałkami i przede wszystkim uzyskac jak najlepsze oddanie smaku swoich liquidów. Od razu wspomnę że rozważałem równiez zakup bazy do robienia grzałek dla Smoka, ale te fabryczne Q2 są naprawdę ok i nie wiem czy jest sens. Skupmy się proszę na tym RDA. Nie może wystawać poza vtwo mini więc średnica 22mm.

Podoba mi się Troll V2, ale zastanawiam się czy nie lepiej dołożyć do czegoś innego, bo zagraniczne recenzje wypowiadają się o nim dobrze, ale raczej bez szału. Z tym że zdaje sobie sprawę, że działanie RDA zależy przede wszystkim od grzałek. Budżet tak do 150zł myślę. Będę wdzięczny za wskazówki czy jakieś nawet luźne uwagi, które pomogą mi podjąć decyzje i być zadowolonym.

Pozdrawiam.

btw. jeśli wybrałem zły dział to sorry :oops:
Awatar użytkownika
By ARTem
#1783437
Kupiłem w końcu Trolla bo pocieszny i jakość wykonania fajna. Derringer po prostu mi się nie podoba, a jednak często spoglądam na efajka.
Już ukręciłem trochę grzałek i póki co zatrzymałem się na tytanie z watą muji + tc i mam fajny smaczek i chmurka też niczego sobie. *CZAJNICZEK*

Pozdrawiam!
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.